Aktualności

Leczenie zaburzeń odżywiania - poznaj nasz model

Leczenie zaburzeń odżywiania - poznaj nasz model

Wspólnie z Ogólnopolskim Centrum Zaburzeń Odżywiania organizujemy spotkanie informacyjne Leczenie zaburzeń odżywiania - poznaj nasz model

Pierwsze bezpłatne spotkanie dla

  • dietetyków
  • psychologów
  • psychoterapeutów
  • psychiatrów

w ramach PROJEKTU PACJENT odbędzie się w Krakowie 24 maja w godzinach 17:00 - 19:00. Podczas 2 godzinnego spotkania podzielimy się doświadczeniem zebranym w działającym od 2011 roku Centrum Zaburzeń Odżywiania.

Opowiemy jak wygląda współpraca w zespole multidysyplinarnym. Przytoczymy przykłady pracy z pacjentami chorującymi na zaburzenia odżywiania. Zdradzimy tajemnicę naszego ośrodka. Co sprawia, że pacjenci z całej Polski, a czasem Europy przyjeżdżają by skorzystać z naszej oferty leczenia. Będzie to czas na dyskusję, wymianę doświadczeń, jak również opowiemy jak Ty możesz się rozwijać w ramach projektu.

Spotkanie poprowadzi Magdalena Krupa, Dyretor Generalna OCZO  Spotkanie współorganizowane jest z EgoMOCJA - Strefa Rozwoju Osobowości www.egomocja.pl

Spotkanie jest bezpłatne. Wymagany zapis w formularzu z biletami Uwaga, dostępnych jest tylko 30 miejsc, obowiązuje kolejność zgłoszeń. Będziemy potwierdzać e-mailowo możliwość uczestnictwa w spotkaniu.

KONTAKT

ul. Bohdana Zaleskiego 34/3, Kraków

Kontakt telefoniczny:
Tel. 512 260 066

Kontakt mailowy:
kontakt@egomocja.pl

Godziny otwarcia:
Pon – Pt: 08:00 – 21:00
Sobota: 08:00 – 16:00

©2018 EgoMOCJA. All Rights Reserved.

Search