Zespół

Agata Woyciechowska

Psycholog i psychoterapeutka. Specjalista Terapii Środowiskowej PTP.

Ukończyłam studia na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie w Katedrze Filozofii oraz studia podyplomowe z zakresu psychoterapii psychodynamicznej. Przeszłam także własną psychoterapię grupową i indywidualną.

Od lat regularnie korzystam z superwizji. W pierwszym okresie  prowadziłam pracę terapeutyczną pod okiem mgr Teresy Żuchowicz, obecnie superwizuję ją u dr Janusza Morasiewicza.

Pracuję w zawodzie od 2000 roku. Od wielu lat związana jestem ze Specjalistycznym Szpitalem im. dr J. Babińskiego w Krakowie, z NZOZ Limmed w Mszanie Dolnej  oraz prowadzę prywatną praktykę. Specjalizuję się w psychoterapii psychoz osób dorosłych, ale pomagam także różnego rodzaju kryzysach dzieciom, młodzieży i dorosłym. Pracuję zarówno z osobami neurotypowymi, jak  i neuroatypowymi. Mam doświadczenie w tej kwestii jako terapeuta, ale i jako rodzic dziecka z Zespołem Aspergera. Prowadzę psychoetarpię osób z różnych grup mniejszościowych - etnicznych, religijnych, nieheteronormatywnych, etc.


Lubię ludzi, przyrodę i książki (kolejność dowolna :) )

 

KONTAKT

ul. Bohdana Zaleskiego 34/3, Kraków

Kontakt telefoniczny:
Tel. 512 260 066

Kontakt mailowy:
kontakt@egomocja.pl

Godziny otwarcia:
Pon – Pt: 08:00 – 21:00
Sobota: 08:00 – 16:00

©2018 EgoMOCJA. All Rights Reserved.

Search