Zespół

Janina Kasza

Pedagog, logopeda, terapeuta EEG Biofeedback.

Absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Krakowie oraz Podyplomowych Studiów Logopedycznych, posiada 34 letnie doświadczenie w pracy zawodowej. Pracowała w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, w szkole podstawowej i przedszkolu. Systematycznie podnosi kwalifikacje z zakresu logopedii (m.in. terapia jąkania, neurologopedia, metoda Knillów, Dennisona, Masgutowej, metoda werbo – tonalna, karmienie terapeutyczne). Posiada dziesięcioletnie doświadczenie w prowadzeniu terapii EEG-Biofeetback, ukończyła kursy I i II stopnia z zakresu tej metody, prowadzone przez MU Dr. M. Nowotny i dr V. Tylowa w Fundacji " PROMYK SŁOŃCA", oraz warsztaty prowadzone przez światowe autorytety w dziedzinie biofeedbacku Michaela Thompson M.D i Lyndę Thompson Ph.D., swoją pracę superwizowała u PhDr. Milos Slepecky.

W swojej pracy szczególny nacisk kładzie na umiejętność nawiązania kontaktów z dziećmi, na stworzenie przyjemnej atmosfery na zajęciach.

Specjalizacja w leczeniu: 

  • dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym z opóźnionym rozwojem mowy, ze specyficznymi zaburzeniami językowymi ( SLI), z dyslalią ,z zaburzeniami artykulacji poszczególnych głosek, ze spektrum autyzmu, z niepełnosprawnością intelektualną,
  • dzieci i młodzież z jąkaniem,
  • dorośli z dysartrią, afazją.

KONTAKT

ul. Bohdana Zaleskiego 34/3, Kraków

Kontakt telefoniczny:
Tel. 512 260 066

Kontakt mailowy:
kontakt@egomocja.pl

Godziny otwarcia:
Pon – Pt: 08:00 – 21:00
Sobota: 08:00 – 16:00

©2019 EgoMOCJA. All Rights Reserved.

Search