Zespół

mgr Anna Paluch

Anna Paluch

Psycholog, Psychoterapeuta Poznawczo-Behawioralny.

Ukończyłam Psychologię na Uniwersytecie Jagiellońskim (program częściowo realizowany na Uniwersytecie Warszawskim) w 2011 roku.  Aktualnie  jestem w trakcie studiów podyplomowych w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej na kierunku psychoterapii poznawczo-behawioralnej, jestem członkinią  Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Doświadczenie zawodowe  zdobywałam min. w Katedrze Psychiatrii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Zakładzie terapii rodzin, Warszawskim Szpitalu dla Dzieci im. M. Kopernika, Gabinecie Pomocy Psychologicznej i terapeutycznej – Linia Zdrowia – Zielonka - Warszawa.
Pracuję jako psycholog w Polskim Czerwonym Krzyżu, pomagając dzieciom i rodzinom dotkniętym przewlekłymi chorobami, prowadzę Treningi Umiejętności Społecznych dla dzieci.
Pracuję w nurcie poznawczo – behawioralnym z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi, zmagającymi się min. z zaburzeniami lękowymi, potraumatycznymi, zaburzeniami nastroju, pomagam również dzieciom z zaburzeniami ze spectrum autyzmu. Swoją pracę poddaje stałej superwizji.

KONTAKT

ul. Bohdana Zaleskiego 34/3, Kraków

Kontakt telefoniczny:
Tel. 512 260 066

Kontakt mailowy:
kontakt@egomocja.pl

Godziny otwarcia:
Pon – Pt: 08:00 – 21:00
Sobota: 08:00 – 16:00

©2018 EgoMOCJA. All Rights Reserved.

Search