Zespół

Paulina Kubś

Paulina Kubś

Psycholog, Psychoterapeuta, Psychoterapeuta zaburzeń seksualnych.

Jestem magistrem psychologii po Wydziale Filozoficznym UJ. Już w trakcie studiów brałam udział w różnych praktykach studenckich i stażach: w Kole Studenckim na Oddziale Zaburzeń Osobowości, Wojewódzkiej Przychodni Zdrowia Psychicznego (obie placówki należą do Szpitala Specjalistycznego im. Józefa Babińskiego), Ośrodku Psychoterapii DDA, Stowarzyszeniu Pomocna Dłoń oraz na Pododdziale Leczenia Zaburzeń Psychotycznych – C w Szpitalu Uniwersyteckim.

Ukończyłam również następujące kursy: Kurs z Podstaw Psychoterapii Psychoanalitycznej w Krakowskiej Szkole Psychoterapii Psychoanalitycznej; Kurs z Podstaw Hipnozy w Towarzystwie Hipnozy Psychoterapeutycznej i Badań nad Hipnozą; Szkolenie z Racjonalnej Terapii Zachowania - poziom podstawowy, organizowane przez Polskie Towarzystwo Psychologii Behawioralne; Szkolenie z Podejścia behawioralno - poznawczego w psychoterapii, organizowane przez Ośrodek Psychoterapii Systemowej; Szkolenie z Podejścia egzystencjalnego - psychoterapia Gestalt, organizowane przez Ośrodek Psychoterapii Systemowej w Krakowie; Szkolenie z Podstaw Podejścia Psychodynamicznego, organizowane przez Ośrodek Psychoterapii Systemowej. W 2017 roku ukończyłam 4-letnie całościowe Szkolenie z Psychoterapii w Ośrodku Psychoterapii Systemowej w Krakowie. Umożliwia mi to ubieganie się o certyfikat psychoterapeuty w Polskim Towarzystwie Psychologicznym. W tym samym roku rozpoczęłam 2,5-letni Kurs z Psychoterapii Zaburzeń Seksualnych w Fundacji Rozwoju Rodzin na Szlaku w Krakowie.

Mam doświadczenie w pracy z osobami z zaburzeniami osobowości, nastroju, lękowymi, PTSD, psychotycznymi, syndromem DDA i DDD oraz będącymi ofiarami przemocy seksualnej.

Pracuję pod stałą superwizją.

Jestem członkiem zwyczajnym Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

W mojej pracy terapeutycznej staram się dostosować metodę pracy do potrzeb pacjenta, dlatego korzystam z różnych nurtów psychoterapii.

Pracuję indywidualnie z osobami dorosłymi, również w języku angielskim.

Nie pracuję z osobami uzależnionymi, których okres abstynencji jest krótszy niż 6 miesięcy oraz ich partnerami/-kami (osoby współuzależnione).

LGBTQ Friendly.

KONTAKT

ul. Bohdana Zaleskiego 34/3, Kraków

Kontakt telefoniczny:
Tel. 512 260 066

Kontakt mailowy:
kontakt@egomocja.pl

Godziny otwarcia:
Pon – Pt: 08:00 – 21:00
Sobota: 08:00 – 16:00

©2018 EgoMOCJA. All Rights Reserved.

Search