Zespół

Agnieszka Polańska

Psycholog, psychoterapeuta.

Ukończyłam studia magisterskie na kierunku Psychologia (Uniwersytet Jagielloński) oraz podyplomowy akredytowany kurs psychoterapii. Posiadam certyfikat Psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz I stopień specjalizacji w zakresie przeciwdziałania przemocy w rodzinie.

W zawodzie pracuję od 2007 roku. Własną praktykę prowadzę od kilku lat. Aktualnie współpracuję również z Poradnią Leczenia Uzależnień O/K Psychiatrii Dzieci Młodzieży i Dorosłych Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie.

Zawodowo zajmuję się psychoterapią osób dorosłych. Pracuję z osobami z syndromem DDA I DDD, z zaburzeniami emocjonalnymi (zaburzenia depresyjne, lękowe, nerwice) oraz z zaburzeniami osobowości. Pomagam osobom, które doświadczyły traum i przemocy. Ponadto pracuję z młodzieżą z zaburzeniami używania substancji i Internetu oraz zaburzeniami zachowania i emocji.

Jako psychoterapeuta identyfikuję się z psychodynamicznym rozumieniem objawów jak i procesu terapii. Korzystam z myśli psychoanalitycznej oraz nurtów MBT i TFP. Ponadto wykorzystuję techniki psychodramy i psychorysunku. Cały czas podnoszę swoje kompetencje przez uczestnictwo w konferencjach naukowych oraz regularnie poddaję swoją pracę superwizji.

Zapraszam do zapoznania się z moją stroną internetową: http://psychoterapia-krakow.info/

KONTAKT

ul. Bohdana Zaleskiego 34/3, Kraków

Kontakt telefoniczny:
Tel. 512 260 066

Kontakt mailowy:
kontakt@egomocja.pl

Godziny otwarcia:
Pon – Pt: 08:00 – 21:00
Sobota: 08:00 – 16:00

©2019 EgoMOCJA. All Rights Reserved.

Search