Aktualności

Będzie nam niezmiernie miło się spotkać z Tobą w grupie na warsztatach w klimatycznym ośrodku Mandala. Zapraszamy na fascynującą wyprawę, gdzie terytorium to Twój umysł i Twoje ciało, a wszystko to w malowniczej scenerii Beskidu Małego, na łonie natury.

Wyjazd jest przeznaczony dla osób, które chcą wzmocnić relacje ze Sobą przy wsparciu grupy i terapeutów. Celem warsztatów będzie stworzenie warunków do rozpoznania w umyśle i poczucia w ciele tego, co na co dzień zostaje zagłuszone przez pośpiech, stres, nadmierną stymulację. Poprzez medytację przybliżycie się do naturalnego, swobodnego używania zdolności poznawczych, które zostały ograniczone poprzez świat. Będziecie doświadczać rzeczywistości w sposób bardziej kolorowy, intymny i osobisty a nie narzucony przez ogół (np. kulturę, media, autorytety..). Odreagujemy stres poprzez ruch, kontakt z naturą i rozmowy. Wspierać te doświadczenia będzie przestrzeń ośrodka Mandala w Beskidach https://www.mandala.beskidy.pl/ oraz niesamowita przyroda wokół. I oczywiście My.

Warsztaty rodzicielskie – zajęcia prowadzone są przez przez psychologa, psychoterapeutkę Agnieszkę Nocuń-Wójcik, posiadającą certyfikat programu „Szkoła dla Rodziców i Profesjonalistów”. Warsztaty podzielone są na bloki tematyczne. Dzięki spotkaniom dowiecie się jak: wyznaczać granice, rozmawiać ze swoim dzieckiem, aby was słuchało. Powiemy także o uczuciach rodzicielskich oraz dzieci. Poruszane zostaną takie tematy jak: komunikacja (w rodzinie), czy rozwiązywanie konfliktów. W każdym bloku będą odbywać się ćwiczenia w celu dogłębnego zrozumienia poruszanej problematyki.

EgoMOCJA – Strefa Rozwoju Osobowości zaprasza do współpracy psychoterapeutów, psychiatrów, logopedów, coachów i innych specjalistów z branż pokrewnych. Osoby zainteresowane otrzymaniem szczegółów prosimy o kontakt.

KONTAKT

Oddziały Egomocji:

-  ul. Bohdana Zaleskiego 34/3, Kraków
-  ul. Zdrowa 24, Kraków
-  ul. Galla 22/4, Kraków
-  ul. T. Lenartowicza 18/3, Kraków

REJESTRACJA ONLINE

Kontakt telefoniczny:
Tel. +48 600 436 965

(Jeżleli nie odbierzemy, to oddzwonimy w tym samym dniu.)

Kontakt mailowy:
kontakt@egomocja.pl

Godziny otwarcia:
Pon – Pt: 08:00 – 21:00
Sobota: 08:00 – 16:00

O stronie

Psychoterapia indywidualna, par, rodzinna, konsultacje psychologiczne, psychiatria, badania psychologiczne oferujemy w naszych czterech oddziałach w Krakowie oraz online.

Sitemap

Search