Aktualności

„Obudź w sobie Boginię” - szkolenie

W dniach 22 i 23 lipca 2017 r. zaplanowaliśmy dla Was inspirujące szkolenie rozwoju osobistego. Organizatorami wydarzenia są: EgoMocja, NowoDietica i Piotr Majkusiak.

"Obudź w sobie Boginię" to dwudniowe szkolenie, dzięki któremu przypomnisz sobie, jak to jest być Boginią. Wszyscy rodzimy się jako istoty pełne piękna, miłości, radości, otwartości. To środowisko sprawia, że zapominamy o naszej wspaniałości, wyjątkowości i własnej naturze.

Zaprojektowaliśmy to szkolenie, tak, abyś popracowała nad sobą, nad różnymi aspektami własnej świadomości, które w naszej opinii najlepiej przypomną Ci, o Twoim uśpionym JA.

Do Twojej dyspozycji oddajemy trzech trenerów (Patrycja Nowobilska, Beata Kocierz, Piotr Majkusiak), każdy z nich specjalizuje się w odmiennej tematyce. Ten weekend sprawi, że inaczej spojrzysz na siebie, a przez to na świat, ludzi i relacje.

Tematy które podejmiemy:

DIET COACHING

 • Myślisz, że jesteś za gruba, albo za chuda?
 • Nie masz motywacji, ani chęci do zmiany?
 • Próbowałaś bez powodzenia wielu diet i ciągle nie wiesz co robisz źle?
 • Czy uważasz że nie masz kontroli nad jedzeniem?

Jeśli choć raz odpowiedziałaś TAK… TO Z PEWNOŚCIĄ MOGĘ CI POMÓC!

W ciągu pierwszego dnia nauczysz się określać swoje cele tak, aby były one realistyczne i wykonalne, a nie lądowały na kartce w szufladzie. Dowiesz się jak łatwe i proste jest przestrzeganie prawidłowych nawyków żywieniowych oraz, że zdrowe jedzenie wcale nie jest trudne, ani drogie. Przekażę Ci techniki, dzięki którym osiągniesz wymarzone efekty związane z sylwetką i zdrową dietą. Drugiego dnia pokażę Ci, że nie ma rzeczy niemożliwych. Wiele zależy tylko od Ciebie, bo każda zmiana zaczyna się w głowie. Wspólnie określając Twoje potrzeby, pomogę Ci odnaleźć odpowiednią motywację.

INTELIGENCJA EMOCJONALNA

Emocje odgrywają ważną rolę we wszystkim co robimy, wpływają na każde działanie, decyzję i ocenę. Stanowią nie tylko integralną część naszych doświadczeń, lecz w dużym stopniu decydują o wyznaczaniu kursu, którym podążamy w naszym życiu.

 • Zastanawiałaś się kiedyś, dlaczego niektórzy z taką łatwością tracą kontrolę nad sobą?
 • Dlaczego niektórzy świetnie radzą sobie w relacjach społecznych, a inni cierpią na chroniczną samotność?
 • Dlaczego niektórzy odnoszą większe niż inni sukcesy zawodowe, pomimo podobnych kwalifikacji i doświadczeń zawodowym?

Kontrola i produktywne wykorzystanie emocji są możliwe, jeżeli umiemy prawidłowo rozpoznać i zinterpretować pojawiające się stany emocjonalne. I właśnie do tego służy narzędzie, jakim jest Inteligencja Emocjonalna. Wyniki międzynarodowych badań wskazują jednoznacznie:

 • Ludzie z bardzo wysokim IQ i niskim EQ (inteligencja emocjonalna) często nie osiągają takich sukcesów zawodowych i życiowych, jak Ci o wysokim EQ i średnim poziomem IQ.
 • Wg. wyników badań Golemana, sukces zawodowy w 80% zależy od współczynnika emocjonalnego, a tylko 20% od współczynnika intelektualnego.

Celem tej części warsztatu będzie poprawa dobrostanu i jakości Twojego życia, nawiązywania zdrowych relacji międzyludzkich, umiejętności radzenie sobie w trudnych sytuacjach i kierowania własnym samopoczuciem.

TRENING MENTALNY

Popracujesz nad swoim ciałem, popracujesz nad emocjami, przyszedł czas na Twój umysł. Połączenie pracy nad tymi trzema elementami sprawia, że następuje efekt synergii: 1+1 = 3, w tym przypadku 1+1+1 = 10 ;). Pracę podzielimy na dwa etapy:

RELACJA Z SAMYM SOBĄ

Pomyśl - gdy kupujesz auto lub nowy gadżet elektroniczny, w pierwszej kolejności zazwyczaj czytasz jego instrukcję, aby wiedzieć na jakich zasadach działa, co jest w stanie zrobić, jakie ma zalety oraz co jest jego wadą. A co gdybym miał instrukcję do Ciebie? Spokojnie :) Nie mam. Ale wiem jak ją możesz stworzyć. Nauczę Cię tego, pokażę Ci jak to zrobić. Jak prawdziwie poznać samego siebie. Dlaczego? Relacja z samym sobą zaczyna się od samoświadomości tego kim jestem, dokąd zmierzam, którędy tam dotrę. Wiedzy na temat swoich mocnych stron, ale również wad. Stanięcia w prawdzie z samym sobą.Tylko poznanie samego siebie umożliwia głęboką i realną pracę nad swoją stroną mentalną. Poznaj siebie, zbuduj mocną relację opartą na 4 fundamentach, wzmocnij swoją świadomość, zbuduj akceptację, a staniesz się Panią swojego życia.

UMYSŁ

Wyobraź sobie, że jedziesz na koniu. Wspaniałym wierzchowcu. Wszystko jest dobrze, do momentu kiedy koń jedzie tam gdzie Ty chcesz, problemy pojawiają się w chwili gdy to on zaczyna sterować torem i tempem jazdy. Takim właśnie zwierzęciem jest Twój umysł. Możesz dzięki niemu osiągać wspaniałe rzeczy, ale tylko w momencie kiedy jest wychowany i oswojony. W innym przypadku będzie podsyłał Ci negatywne myśli, emocje, przekonania - będzie robił to, na co ma ochotę. Jak już wspomniałem umysł jest wspaniałym narzędziem, dzięki któremu możemy odkrywać, tworzyć, poznawać i zapamiętywać. Daje nam ogrom możliwości. Jeśli dobrze o niego dbamy, wychowujemy oraz pracujemy z nim, on odwdzięczy się nam nieskończonymi możliwościami i perspektywami, będzie nas wspierał i napędzał. Natomiast pozostawiony samemu sobie będzie dyktował nam warunki życia.

Czego nauczysz się na szkoleniu:

 • Jak rozwijać umiejętność rozpoznawania, rozumienia oraz konstruktywnego regulowania emocji w odniesieniu do siebie i do innych.
 • Jak pokonać swoje ograniczenia i słabości. Jak stworzyć instrukcję do samego siebie.
 • Jak budować spójność wewnętrzną i żyć w zgodzie ze sobą.
 • Jak wypracować dobre nawyki żywieniowe.
 • Jak osiągnąć i utrzymać zdrowie oraz piękną sylwetkę.

Kiedy: 22-23.07 godz. 10-18

Gdzie: Miejsce podamy wkrótce

Cena: 359 zł

Rezerwacją miejsca, jest zapłata 100 złotych zaliczki, na wydarzeniu w serwisie EVENEA: https://obudzwsobieboginie.evenea.pl/

Reszta kwoty, jest płacona w dniu wydarzenia.

KONTAKT

Oddziały Egomocji:

-  Ul. Bohdana Zaleskiego 34/3, Kraków
-  Ul. Świętokrzyska 4/3, Kraków
-  Ul. Galla 22/4, Kraków

 

Kontakt telefoniczny:
Tel. 512 260 066

Kontakt mailowy:
kontakt@egomocja.pl

Godziny otwarcia:
Pon – Pt: 08:00 – 21:00
Sobota: 08:00 – 16:00

©2021 EgoMOCJA. All Rights Reserved.

Search