Zespół

Diana Dziadosz

Diana Dziadosz

Psycholog, terapeutka osób dorosłych


Jestem absolwentką psychologii Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II. Ukończyłam także szkołę podyplomową na kierunku "Terapia Akceptacji i Zaangażowania" (Acceptance & Commitment Therapy – ACT) i  ten nurt jest mi najbliższy podczas prowadzenia terapii indywidualnych z osobami dorosłymi.

Wspieram swoich klientów w budowaniu życia w zgodzie z osobistymi wartościami, po to by było ono pełne, witalne oraz bogate.

Terapia ACT jest oparta na dowodach naukowych i przede wszystkim ma dostarczać klientowi konkretnych umiejętności radzenia sobie z szerokim wachlarzem problemów odpowiadających za cierpienie, takich jak: perfekcjonizm, wyrzuty sumienia, wstyd, lęk, napady paniki, depresja, natrętne myśli, zamartwianie się, samokrytyka, niska samoocena, zaburzenia odżywiania, wypalenie rodzicielskie, wyczerpanie, impulsywność, poczucie pustki.

Podczas terapii ACT, klient i terapeuta są sobie równi.

Swoje bogate doświadczenie psychologiczne opieram również na doświadczeniu pracy z rodzicami w ramach spotkań indywidualnych oraz grupowych. Jestem autorką bloga PsychoLOVE.pl  oraz programu warsztatów i wykładów o opiekowaniu się sobą w rodzicielstwie, który wdraża w licznych instytucjach publicznych, w tym tzw. klubach rodzica w Krakowie i okolicach.

Szczególnie bliska jest mi praca z matkami, które mierzą się z lękiem, złością, perfekcjonizmem, przytłoczeniem i wyrzutami sumienia. Sama jestem mamą i wiem, że niemożliwe jest wyeliminowanie problemów z życia rodziny, dlatego moją misją jest uczenie radzenia sobie z trudnościami w zastępstwie ich usuwania.

Oprócz systematycznego i ciągłego doskonalenia własnych umiejętności pracuję w sposób empatyczny i ciepły.

KONTAKT

Oddziały Egomocji:

-  ul. Bohdana Zaleskiego 34/3, Kraków
-  ul. Świętokrzyska 4/3, Kraków
-  ul. Galla 22/4, Kraków
-  ul. T. Lenartowicza 18/3, Kraków

Kontakt telefoniczny:
Tel. 512 260 066

Kontakt mailowy:
kontakt@egomocja.pl

Godziny otwarcia:
Pon – Pt: 08:00 – 21:00
Sobota: 08:00 – 16:00

O stronie

Psychoterapia indywidualna, par, rodzinna, konsultacje psychologiczne, psychiatria, badania psychologiczne oferujemy w naszych czterech oddziałach w Krakowie oraz online.

Sitemap

Search