Zespół

Zuzanna Wach-Skrabel psycholog, certyfikowany Wellbeing coach

Zuzanna Wach-Skrabel

Psycholog, certyfikowany Wellbeing coach

Zuzanna Wach-Skrabel - psycholog i certyfikowany Wellbeing coach, a już wkrótce także psychodietetyk. Przez ponad 16 lat pracowała w międzynarodowych firmach zajmując kierownicze i dyrektorskie stanowiska z obszaru rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi. Nieustannie się szkoli i poszerza swoją wiedzę a pracę poddaje superwizji.

Do klientów podchodzi bardzo indywidualnie. Bardzo bliskie jest jej podejście holistyczne a w pracy stosuje nurt integracyjny, który pozwala korzystać z różnych technik i narzędzi w zależności od potrzeb danego klienta. Szczególnie bliska jest jej terapia skoncentrowana na rozwiązaniach, nurt poznawczo- behawioralny oraz psychologia pozytywna. Prowadzi konsultacje psychologiczne i sesje coachingowe  online oraz stacjonarnie, zarówno po polsku jak i angielsku. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Jest też Kobietą Krakowa

Prywatnie jest mamą dwójki dzieci, uwielbia uczyć się nowych rzeczy - uczenie to jej pierwszy z talentów Gallupa, kocha jogę i pilates, bardzo dużą wagę przywiązuje do zdrowego stylu życia.

KONTAKT

Oddziały Egomocji:

-  ul. Bohdana Zaleskiego 34/3, Kraków
-  ul. Zdrowa 24, Kraków
-  ul. Galla 22/4, Kraków
-  ul. T. Lenartowicza 18/3, Kraków

REJESTRACJA ONLINE

Kontakt telefoniczny:
Tel. +48 600 436 965

(Jeżleli nie odbierzemy, to oddzwonimy w tym samym dniu.)

Kontakt mailowy:
kontakt@egomocja.pl

Godziny otwarcia:
Pon – Pt: 08:00 – 21:00
Sobota: 08:00 – 16:00

O stronie

Psychoterapia indywidualna, par, rodzinna, konsultacje psychologiczne, psychiatria, badania psychologiczne oferujemy w naszych czterech oddziałach w Krakowie oraz online.

Sitemap

Search