Zespół

Maria Balas

Maria Balas

psycholożka dorosłych i młodzieży, interwentka kryzysowa / adult and adolescent psychologist, crisis intervention specialist

Jestem psycholożką z doświadczeniem w pracy z dorosłymi i młodzieżą. Pracuję też jako psycholożka szkolna i nauczycielka w liceum.

Ukończyłam studia psychologiczne na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, kurs interwencji kryzysowej w podejściu poznawczo-behawioralnym i humanistycznym oraz I stopień TSR (Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach).

Pomagam klientom m.in. w zakresie regulacji emocji, radzenia sobie ze stresem, trudności w relacjach. Towarzyszę w poszukiwaniu rozwiązań i motywuję do ich wdrażania już od pierwszej sesji.

Stosuję metody potwierdzone naukowo, uczestniczę w superwizjach i szkoleniach.

Prowadzę konsultacje w języku polskim i angielskim.

***

I am a psychologist with experience working with both adults and adolescents. I also work as a school psychologist and a high school teacher.

I graduated in psychology from Jagiellonian University in Krakow and completed a course in crisis intervention from a cognitive-behavioral and humanistic approach, as well as the first level of Solution-Focused Brief Therapy (SFBT).

I help clients with emotional regulation, stress management, and relationship difficulties. I assist in finding solutions and motivate clients to implement them from the very first session.

I use evidence-based methods and regularly participate in supervision and training.

I offer consultations in both Polish and English.

KONTAKT

Oddziały Egomocji:

-  ul. Bohdana Zaleskiego 34/3, Kraków
-  ul. Zdrowa 24, Kraków
-  ul. Galla 22/4, Kraków
-  ul. T. Lenartowicza 18/3, Kraków

REJESTRACJA ONLINE

Kontakt telefoniczny:
Tel. +48 600 436 965

(Jeżleli nie odbierzemy, to oddzwonimy w tym samym dniu.)

Kontakt mailowy:
kontakt@egomocja.pl

Godziny otwarcia:
Pon – Pt: 08:00 – 21:00
Sobota: 08:00 – 16:00

O stronie

Psychoterapia indywidualna, par, rodzinna, konsultacje psychologiczne, psychiatria, badania psychologiczne oferujemy w naszych czterech oddziałach w Krakowie oraz online.

Sitemap

Search