Zespół

Renata Michno – Kruszec

Emila Kijowska

Psycholog, psychoterapeutka. W kontakcie terapeutycznym bazuję na podejściu psychodynamiczno-systemowym dostosowując się do potrzeb i trudności pacjenta. 

Ukończyłam 5’letnie jednolite studia magisterskie z psychologii oraz studia podyplomowe z oligofrenopedagogiki. Jestem w trakcie  4-letniego całościowego kursu psychoterapii rekomendowanego przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam w Oddziale Dziennym Psychiatrycznym – Rehabilitacyjnym Szpitala Bielańskiego w Warszawie, Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapeutycznym nr 2 w Warszawie, krakowskich przedszkolach oraz szkole. Obecnie zajmuje się diagnozą i terapią dzieci i młodzieży oraz wspieraniem rodziców i nauczycieli w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 3 w Krakowie.

Pracuję z dziećmi, młodzieżą, dorosłymi oraz rodziną

W kontakcie terapeutycznym bazuję na podejściu psychodynamiczno-systemowym dostosowując się do potrzeb i trudności pacjenta.  Swoją pracę poddaję regularnej superwizji..

Fascynuje mnie związek pomiędzy ludzkim ciałem i umysłem.

KONTAKT

Oddziały Egomocji:

-  ul. Bohdana Zaleskiego 34/3, Kraków
-  ul. Świętokrzyska 4/3, Kraków
-  ul. Galla 22/4, Kraków
-  ul. T. Lenartowicza 18/3, Kraków

Kontakt telefoniczny:
Tel. 512 260 066

Kontakt mailowy:
kontakt@egomocja.pl

Godziny otwarcia:
Pon – Pt: 08:00 – 21:00
Sobota: 08:00 – 16:00

O stronie

Psychoterapia indywidualna, par, rodzinna, konsultacje psychologiczne, psychiatria, badania psychologiczne oferujemy w naszych czterech oddziałach w Krakowie oraz online.

Sitemap

Search