Zespół

Renata Michno – Kruszec

Magdalena Kubacka

Psycholog, psychoterapeutka.

Jestem psychologiem, absolwentką studiów magisterskich Psychologii Stosowanej (Uniwersytet Jagielloński w Krakowie) w trakcie czteroletniego szkolenia psychoterapeutycznego (Ośrodek Szkoleń Systemowych w Krakowie), diagnostą, trenerem umiejętności społecznych. W kontakcie terapeutycznym bazuję na podejściu integracyjnym i systemowym dostosowując metody do potrzeb i trudności pacjenta.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam między innymi w publicznych i niepublicznych poradniach psychologiczno-pedagogicznych, Ośrodku dla Dzieci z Afazją w Krakowie oraz Krakowskim Szpitalu Specjalistycznym m. Jana Pawła II w Krakowie. Aktualnie pracuję w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Krakowie. Zajmuję się diagnozą i terapią dzieci i młodzieży oraz wspieraniem rodziców.

Pracuję z dziećmi, młodzieżą, dorosłymi i rodzinami doświadczającymi zaburzeń lękowych, depresyjnych i psychosomatycznych oraz trudności komunikacyjnych i emocjonalnych.

 

KONTAKT

Oddziały Egomocji:

-  ul. Bohdana Zaleskiego 34/3, Kraków
-  ul. Świętokrzyska 4/3, Kraków
-  ul. Galla 22/4, Kraków
-  ul. T. Lenartowicza 18/3, Kraków

Kontakt telefoniczny:
Tel. 512 260 066

Kontakt mailowy:
kontakt@egomocja.pl

Godziny otwarcia:
Pon – Pt: 08:00 – 21:00
Sobota: 08:00 – 16:00

O stronie

Psychoterapia indywidualna, par, rodzinna, konsultacje psychologiczne, psychiatria, badania psychologiczne oferujemy w naszych czterech oddziałach w Krakowie oraz online.

Sitemap

Search