Zespół

Emilia Kijowska - psycholog, psychoterapeuta systemowy. Kraków.

Emilia Kijowska

Psycholog, psychoterapeuta systemowy.

W kontakcie terapeutycznym bazuję na podejściach psychodynamicznym i systemowym biorąc pod uwagę zarówno indywidulną problematykę pacjenta jak i kontekst relacyjny, w którym jest osadzony. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Ukończyłam 5’letnie jednolite studia magisterskie z psychologii oraz studia podyplomowe z oligofrenopedagogiki. Aktualnie jestem w trakcie 4-letniego całościowego kursu psychoterapii rekomendowanego przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. w Oddziale Dziennym Psychiatrycznym – Rehabilitacyjnym Szpitala Bielańskiego w Warszawie, Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapeutycznym nr 2 w Warszawie, Oddziale stacjonarnym Szpitala Klinicznego im. dr J. Babińskiego w Krakowie. Pracowałam w krakowskich przedszkolach oraz szkole podstawowej. Zajmowałam się diagnozą i terapią dzieci i młodzieży (indywidualną i grupową) oraz wspieraniem rodziców i nauczycieli w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 3 w Krakowie. Współpracowałam również z Pracownią rozwoju i terapii „Drabina”. Obecnie pracuje jako psycholog w Oddziale Dziennym Psychoterapii MSWiA w Krakowie, a także współpracuje z Ośrodkami Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej gdzie prowadzę terapię indywidualną oraz rodzinną. 

Prowadzę terapię indywidualną osób dorosłych oraz młodzieży powyżej 15 roku życia, a także terapię rodzinną. 

Prywatnie jestem miłośniczką podróży i sportów. Najbardziej fascynuje mnie związek pomiędzy ludzkim ciałem i umysłem.

 

KONTAKT

Oddziały Egomocji:

-  ul. Bohdana Zaleskiego 34/3, Kraków
-  ul. Zdrowa 24, Kraków
-  ul. Galla 22/4, Kraków
-  ul. T. Lenartowicza 18/3, Kraków

REJESTRACJA ONLINE

Kontakt telefoniczny:
Tel. +48 600 436 965

(Jeżleli nie odbierzemy, to oddzwonimy w tym samym dniu.)

Kontakt mailowy:
kontakt@egomocja.pl

Godziny otwarcia:
Pon – Pt: 08:00 – 21:00
Sobota: 08:00 – 16:00

O stronie

Psychoterapia indywidualna, par, rodzinna, konsultacje psychologiczne, psychiatria, badania psychologiczne oferujemy w naszych czterech oddziałach w Krakowie oraz online.

Sitemap

Search