Zespół

Renata Michno – Kruszec

Renata Michno – Kruszec

Psycholog, psychoterapeuta, specjalista psychoterapii uzależnień, członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Pracuję pod stałą superwizją  rekomendowanego superwizora Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.


Wykształcenie psychologiczne uzyskałam w Instytucie Psychologii Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego. W ramach modułów specjalizujących ukończyłam psychoterapię poznawczą oraz neuropsychologię.
Wiedzę z zakresu psychoterapii poszerzyłam uczestnicząc w 4,5-letnim szkoleniu podyplomowym "Psychoterapia" zorganizowanym przez Klinikę Psychiatrii Collegium Medicum UJ, rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne oraz ukończyłam studia podyplomowe Studium Terapii Uzależnień w Instytucie Psychologii Zdrowia w Warszawie.
W latach 2002-2017 pracowałam na rzecz Stowarzyszenia "Dobrej Nadziei” przy ul. Batorego 5 oraz w Centrum Medycyny Profilaktycznej przy ul. B. Komorowskiego 12 w Krakowie, przez wiele lat pełniłam funkcję kierownika Poradni Uzależnienia od Alkoholu i Współuzależnienia oraz Poradni Psychoterapii dla Dorosłych Dzieci Alkoholików.
Jestem pomysłodawcą i współzałożycielem Strefy Rozwoju Osobowości „Egomocja”, miejsca promującego psychoterapię, jako metodę leczenia i drogę do rozwoju osobistego, gdzie mogę się dzielić swoim 20- letnim doświadczeniem terapeutycznym i realizować marzenia zawodowe.
Prowadzę psychoterapię indywidualną i grupową z osobami dorosłymi oraz psychoterapię par i małżeństw. Pomagam w rozwiązywaniu problemów emocjonalnych, zaburzeniach osobowości, zaburzeniach lękowych, depresyjnych,  trudnościach w relacjach społecznych, w związkach, zajmuję się leczeniem uzależnienia od hazardu, seksu, alkoholu, leków i  uzależnień behawioralnych. Prowadzę psychoterapię w ramach syndromu Dorosłych Dzieci Alkoholików.
Moje zawodowe zainteresowania dotyczą roli emocji w życiu człowieka i metod usprawniania funkcji mózgu.
Psychoterapię prowadzę w nurcie EFT- Terapii Skoncentrowanej na Emocjach ( Emotion Focused Therapy), integrującej podejście humanistyczne, egzystencjalne, poznawczo-behawioralne i psychodynamiczne. Metodę komunikacji i pracy terapeutycznej dostosowuję do potrzeb i problemu pacjenta.
Jestem trenerem „Nordic Walking”, rekomenduję ruch fizyczny, jako konieczny element dbałości o zdrowie psychiczne oraz praktykę medytacji.

Cennik:

  • sesja psychoterapii indywidualnej – 150zł / 50 min
  • sesja psychoterapii pary – 200zł / 60min

 Opinie pacjentów:

Justyna, 2016-04-16

Niezwykle utalentowana Pani Psycholog, bardzo dobrze i trafnie zdiagnozowała moje problemy i tym samym pomogła mi pozbyć się syndromu DDA. Ogromna wiedza, doświadczenie, ale przede wszystkim talent sprawiły,że czułam, że jestem w dobrych rękach i miałam zaufanie. Efekty przychodziły szbko i każda wizyta była bardzo wartościowa. Zdecydowanie polecam wszystkim, którym zależy na poprawie jakości swojego życia.

Karolina, 2014-01-04

Terapeuta z powołania. Duża doza cierpliwości i spokoju. Wcześniej byłam u innych terapeutów, ale jakoś nie mogłam złapać z nimi kontaktu. Trafiłam do Pani Renaty z polecenia i nie żałuję. W sumie to jedna z najlepszych rzeczy jakie mnie w życiu spotkały. Trudno było mi uwierzyc jak terapia może zmienić życie na bardziej satysfakcjonujące. Sama jednak na szczęście tego doswiadczyłam. Polecam gorąco !!

KONTAKT

Oddziały Egomocji:

-  Ul. Bohdana Zaleskiego 34/3, Kraków
-  Ul. Świętokrzyska 4/3, Kraków
-  Ul. Galla 22/4, Kraków

-  Ul. T. Lenartowicza 18/3, Kraków

Kontakt telefoniczny:
Tel. 512 260 066

Kontakt mailowy:
kontakt@egomocja.pl

Godziny otwarcia:
Pon – Pt: 08:00 – 21:00
Sobota: 08:00 – 16:00

©2022 EgoMOCJA. All Rights Reserved.

Search