Zespół

Renata Michno – Kruszec

Renata Michno – Kruszec

Psycholog, psychoterapeuta, specjalista psychoterapii uzależnień, członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Wykształcenie psychologiczne uzyskałam w Instytucie Psychologii Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego. W ramach modułów specjalizujących ukończyła psychoterapię poznawczą oraz neuropsychologię. Wiedzę z zakresu psychoterapii poszerzyłam uczestnicząc w 4,5-letnim szkoleniu podyplomowym "Psychoterapia" zorganizowanym przez Klinikę Psychiatrii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne oraz ukończyłam studia podyplomowe Studium Terapii Uzależnień w Instytucie Psychologii Zdrowia w Warszawie. Dodatkowo ukończyłam szkolenia z zakresu "Psychodramy".

W latach 2002-2017 pracowała na rzecz Stowarzyszenia "Dobrej Nadziei” przy ul. Batorego 5 oraz w Centrum Medycyny Profilaktycznej przy ul. B. Komorowskiego 12 w Krakowie, przez wiele lat pełniła funkcję kierownika Poradni Uzależnienia od Alkoholu i Współuzależnienia oraz Poradni Psychoterapii dla Dorosłych Dzieci Alkoholików.
Jestem pomysłodawcą i współzałożycielem Strefy Rozwoju Osobowości „Egomocja”, miejsca promującego psychoterapię, jako metodę leczenia i drogę do rozwoju osobistego, gdzie mogę się dzielić ponad 20-letnim doświadczeniem terapeutycznym i realizować marzenia zawodowe.

Prowadzę psychoterapię indywidualną i grupową z osobami dorosłymi oraz psychoterapię par i małżeństw. Pomagam w rozwiązywaniu problemów emocjonalnych, zaburzeniach osobowości, zaburzeniach lękowych, depresyjnych,  trudnościach w relacjach społecznych, w związkach, zajmuję się leczeniem uzależnienia od hazardu, seksu, alkoholu, leków i uzależnień behawioralnych. Prowadzę psychoterapię w ramach syndromu Dorosłych Dzieci Alkoholików.

Moje zawodowe zainteresowania dotyczą roli emocji w życiu człowieka i metod usprawniania funkcji mózgu oraz psychosomatyki.

Psychoterapię prowadzę w nurcie EFT- Terapii Skoncentrowanej na Emocjach ( Emotion Focused Therapy), integrującej podejście humanistyczne, egzystencjalne, poznawczo-behawioralne i psychodynamiczne. Metodę komunikacji i pracy terapeutycznej dostosowuję do potrzeb i problemów pacjenta.

Pracuję pod stałą superwizją rekomendowanego superwizora Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Jestem trenerem „Nordic Walking”, rekomenduję ruch fizyczny, jako konieczny element dbałości o zdrowie psychiczne oraz praktykę medytacji.

Cennik:
- sesja psychoterapii indywidualnej – 200zł / 45min
- konsultacja psychologiczna - 250 zł / 50 min
- sesja psychoterapii pary – 300zł / 60min

Opinie pacjentów:

Justyna, 2016-04-16

Niezwykle utalentowana Pani Psycholog, bardzo dobrze i trafnie zdiagnozowała moje problemy i tym samym pomogła mi pozbyć się syndromu DDA. Ogromna wiedza, doświadczenie, ale przede wszystkim talent sprawiły, że czułam, że jestem w dobrych rękach i miałam zaufanie. Efekty przychodziły szbko i każda wizyta była bardzo wartościowa. Zdecydowanie polecam wszystkim, którym zależy na poprawie jakości swojego życia.

Karolina, 2014-01-04

Terapeuta z powołania. Duża doza cierpliwości i spokoju. Wcześniej byłam u innych terapeutów, ale jakoś nie mogłam złapać z nimi kontaktu. Trafiłam do Pani Renaty z polecenia i nie żałuję. W sumie to jedna z najlepszych rzeczy jakie mnie w życiu spotkały. Trudno było mi uwierzyć jak terapia może zmienić życie na bardziej satysfakcjonujące. Sama jednak na szczęście tego doświadczyłam. Polecam gorąco!

 

 

KONTAKT

Oddziały Egomocji:

-  ul. Bohdana Zaleskiego 34/3, Kraków
-  ul. Zdrowa 24, Kraków
-  ul. Galla 22/4, Kraków
-  ul. T. Lenartowicza 18/3, Kraków

REJESTRACJA ONLINE

Kontakt telefoniczny:
Tel. +48 600 436 965

(Jeżleli nie odbierzemy, to oddzwonimy w tym samym dniu.)

Kontakt mailowy:
kontakt@egomocja.pl

Godziny otwarcia:
Pon – Pt: 08:00 – 21:00
Sobota: 08:00 – 16:00

O stronie

Psychoterapia indywidualna, par, rodzinna, konsultacje psychologiczne, psychiatria, badania psychologiczne oferujemy w naszych czterech oddziałach w Krakowie oraz online.

Sitemap

Search