Zespół

Agnieszka Dyczkowska - Krupińska

Psycholog, Psychoterapeuta, Coach.

Jestem absolwentką Wydziału Psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Mam uprawnienia psychoterapeuty systemowego. Obecnie znajduję się w trakcie Szkolenia Całościowego ( Systemowo - Psychodynamicznego) przygotowującego do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty przy Katedrze Psychiatrii Coll.Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego rekomendowanego przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne.

Wcześniej ukończyłam liczne kursy terapeutyczne: szkolenie terapeutyczne I stopnia w Krakowskim Ośrodku Terapeutycznym, Kurs Integratywnej Terapii Krótkoterminowej, Psychoterapii Zaburzeń Odżywiania, Psychoterapii Depresji, Terapii Sztuką, Psychodietetyki.

Doświadczenie zawodowe zdobyłam na Oddziale Nerwic oraz Ambulatorium Terapii Coll. Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego , Poradni Wychowawczo - Zawodowej, jako psycholog sportowy Polskiej Kadry Olimpijskiej, terapeuta w poradniach zaburzeń odżywiania i placówce specjalistyczno - terapeutycznej.

W pracy zawodowej skupiam się głównie na problemach, takich jak kryzysy osobiste, rozwojowe, problemy w związkach i rodzinach, stres, nerwica, zaburzenia odżywiania (otyłość, anoreksja, bulimia) oraz problemy emocjonalne, nieśmiałość. Terapię dostosowuję do indywidualnych cech osobowości i temperamentu pacjenta oraz rodzaju problemów, z którymi się zmaga Pracuję z parami, małżeństwami oraz indywidualnie z dorosłymi i młodzieżą. Prowadzę także warsztaty i szkolenie psychologiczne. Swoją pracę poddaję superwizji.

Prywatnie jestem pasjonatką dobrej książki. Przemierzam Kraków na rowerze i uczestniczę w jego życiu kulturalnym Słucham jazzu, rocka, chodzę do teatrów, kin (najchętniej tych studyjnych) i Opery. Kocham piesze wędrówki, fotografuję.

KONTAKT

Oddziały Egomocji:

-  Ul. Bohdana Zaleskiego 34/3, Kraków
-  Ul. Świętokrzyska 4/3, Kraków

Kontakt telefoniczny:
Tel. 512 260 066

Kontakt mailowy:
kontakt@egomocja.pl

Godziny otwarcia:
Pon – Pt: 08:00 – 21:00
Sobota: 08:00 – 16:00

©2020 EgoMOCJA. All Rights Reserved.

Search