Zespół

Radosław Jakubiak

Martyna Reichman

Psychoterapeuta, specjalista terapii uzależnień (KBdsPN).

Jestem absolwentką Uniwerystetu Jagiellońskiego, specjalistą terapii uzależnień (KBdsPN) oraz psychoterapeutą w trakcie całościowego kursu psychoterapii psychodynamicznej.

Od 2013roku zajmuję się terapią osób uzależnionych od alkoholu, narkotyków, hazardu oraz pracą z rodzinami osób uzależnionych (współuzależnienie,syndrom DDA).

Pomagam swoim pacjentom w lepszym poznaniu siebie, swoich emocji i potrzeb oraz w rozwiązywaniu trudności w relacjach interpersonalnych. Towarzyszę im w procesie rozpoznawania wewnętrznych konfliktów i mechanizmów funkcjonowania oraz zmianie dotychczasowych nawyków. Realizuję kursy i szkolenia z zakresu problematyki uzależnień, profilaktyki, kontaktu z pacjentem. Prowadzę treningi asertywności i konstruktywnych zachowań społecznych. Jestem realizatorem programu CANDIS adresowanego do problemowych użytkowników przetworów konopi.

W swojej pracy korzystam z podejścia psychodynamicznego, jednak czerpię także z osiągnięć innym szkoł psychoterapeutycznych. Stale podnoszę swoje kompetencje zawodowe oraz pracuję pod superwizją.

Należę do Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Uzależnień oraz Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Obecnie jestem w trakcie podyplomowego, całościowego kursu atestowanego przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego przygotowującego do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty.

 


Pani Martyna Reichman w Egomocji udziela konsultacji w formie gabinetu partnerskiego. 

KONTAKT

Oddziały Egomocji:

-  ul. Bohdana Zaleskiego 34/3, Kraków
-  ul. Zdrowa 24, Kraków
-  ul. Galla 22/4, Kraków
-  ul. T. Lenartowicza 18/3, Kraków

REJESTRACJA ONLINE

Kontakt telefoniczny:
Tel. +48 600 436 965

(Jeżleli nie odbierzemy, to oddzwonimy w tym samym dniu.)

Kontakt mailowy:
kontakt@egomocja.pl

Godziny otwarcia:
Pon – Pt: 08:00 – 21:00
Sobota: 08:00 – 16:00

O stronie

Psychoterapia indywidualna, par, rodzinna, konsultacje psychologiczne, psychiatria, badania psychologiczne oferujemy w naszych czterech oddziałach w Krakowie oraz online.

Sitemap

Search