Zespół

Paulina Kubś

Paulina Kubś

Psycholog i psychoterapeuta

Specjalizuje się w psychoterapii indywidualnej osób dorosłych z syndromem DDA mierzących się z trudnościami spowodowanymi zaburzeniami lekowymi, nastroju, osobowości oraz tożsamości a także w problematyce kobiecej, przede wszystkim związanej z planowaniem macierzyństwa.

Pracuje także konsultacyjnie z parami (ok. 8 spotkań co 2 tygodnie) oraz rodzinami (ok 3-4 spotkań co 3 tygodnie) w celu diagnozy problemu w ramach istniejącego systemu rodzinnego czy związkowego.

Prowadzi także psychoterapię dla obcokrajowców mieszkających w Polsce oraz osób z innych kultur w języku angielskim.

Nie zajmuje się uzależnieniami ani nie prowadzi psychoterapeutycznie osób czynnie uzależnionych, także osób świadomie stosujących przemoc wobec bliskich. Ze względu na on-linową formę pracy nie mogą się do niej zgłaszać osoby z ryzykiem samobójstwa.

Jest także psychoterapeutą zaburzeń seksualnych. Interesuje się psychologią kulturową, etnopsychiatrią, hobbystycznie poszukuje wiedzy z zakresu różnic kulturowych i kulturoznawstwa.

Prywatnie kocha sztukę i zajmuje się zwierzętami po traumie, jest także dyplomowanym instruktorem jogi.

Krótko o wykształceniu oraz doświadczeniu: jest magistrem psychologii po Wydziale Filozoficznym na Uniwersytecie Jagiellońskim. Aktualnie jest w trakcie procesu certyfikacji w Polskim Towarzystwie Psychologicznym.

Ukończyła 4-letni całościowy kurs z Psychoterapii w Ośrodku Psychoterapii Systemowej w Krakowie. Także takie kursy jak Podstawy Hipnozy w Towarzystwie Hipnozy oraz Badań nad Hipnozą w Krakowie, Podstawy Psychoterapii Psychoanalitycznej w Krakowskiej Szkole Psychoterapii Psychoanalitycznej, 2,5 letni Kurs z Psychoterapii Zaburzeń Seksualnych prowadzony przez Fundację Rozwoju Terapii Rodzin na Szlaku.

Doświadczenie zdobywała na licznych stażach i praktykach studenckich w Krakowie: w Kole Studenckim na oddziale Zaburzeń Osobowości w Szpitalu Klinicznym im. dra Józefa Babinskiego, Wojewódzkiej Przychodni Zdrowia Psychicznego na Olszańskiej 5, Pododziale C Leczenia Zaburzeń Psychotycznych w Szpitalu Uniwersyteckim, w ramach Stażu z Urzędu Pracy w Stowarzyszeniu Pomocna Dłoń oraz Ośrodku Psychoterapii DDA na Jerzmanowskiego.

KONTAKT

Oddziały Egomocji:

-  ul. Bohdana Zaleskiego 34/3, Kraków
-  ul. Zdrowa 24, Kraków
-  ul. Galla 22/4, Kraków
-  ul. T. Lenartowicza 18/3, Kraków

REJESTRACJA ONLINE

Kontakt telefoniczny:
Tel. +48 600 436 965

(Jeżleli nie odbierzemy, to oddzwonimy w tym samym dniu.)

Kontakt mailowy:
kontakt@egomocja.pl

Godziny otwarcia:
Pon – Pt: 08:00 – 21:00
Sobota: 08:00 – 16:00

O stronie

Psychoterapia indywidualna, par, rodzinna, konsultacje psychologiczne, psychiatria, badania psychologiczne oferujemy w naszych czterech oddziałach w Krakowie oraz online.

Sitemap

Search