Zespół

Natalia Skumiał

Natalia Skumiał

Psycholożka, psychoterapeutka

Jestem psycholożką - absolwentką Instytutu Psychologii na Uniwersytecie Wrocławskim oraz psychoterapeutką przygotowującą się do certyfikacji Sekcji Naukowej Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Aktualnie w trakcie czwartego roku kursu o charakterze szkolenia podyplomowego posiadającego akredytację Sekcji Naukowej Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Sekcji Naukowej Terapii Rodzin Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, organizowanego przez Wrocławską Fundację Ochrony Zdrowia Psychicznego I Rozwoju Psychoterapii.

Wiodące nurty mojej pracy psychoterapeutycznej to psychodynamiczno-psychoanalityczny oraz humanistyczno-egzystencjalny z elementami pracy z ciałem. Integracja tych podejść pozwala mi na dogłębne zrozumienie złożoności problemu natury psychicznej w ujęciu holistycznym.

Dotychczasowe doświadczenie zawodowe zdobyłam pracując w Poradniach Zdrowia Psychicznego we Wrocławiu, w Krakowskim Instytucie Psychoterapii oraz w Ośrodku Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej w Przychodni Promyk Słońca we Wrocławiu. Odbyłam również staż kliniczny w Oddziale Dziennym Leczenia Zaburzeń Emocji i Nastroju Oddziału Klinicznego Psychiatrii Dorosłych Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie.

Psychoterapia to podróż w głąb siebie. W tej  podróży towarzyszę w przeżyciu tego, co potrzebne by komfort i jakość życia mogły się poprawić.

Wykonywaną pracę poddaję superwizji u superwizorów Polskiego Towarzystwa  Psychiatrycznego.

KONTAKT

Oddziały Egomocji:

-  ul. Bohdana Zaleskiego 34/3, Kraków
-  ul. Świętokrzyska 4/3, Kraków
-  ul. Galla 22/4, Kraków
-  ul. T. Lenartowicza 18/3, Kraków

Kontakt telefoniczny:
Tel. 512 260 066

Kontakt mailowy:
kontakt@egomocja.pl

Godziny otwarcia:
Pon – Pt: 08:00 – 21:00
Sobota: 08:00 – 16:00

O stronie

Psychoterapia indywidualna, par, rodzinna, konsultacje psychologiczne, psychiatria, badania psychologiczne oferujemy w naszych czterech oddziałach w Krakowie oraz online.

Sitemap

Search