Zespół

Kaja Jadacka - psycholog, terapeuta TSR I stopnia

Kaja Jadacka

Psycholog, terapeuta TSR I stopnia

Jestem psychologiem nie tylko z wykształcenia, lecz przede wszystkim z pasji. Ukończyłam studia psychologiczne na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, z dodatkowymi kursami z neuropsychologii oraz psychologii klinicznej, a także kurs na terapeutę TSR (Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach) pierwszego stopnia.

Swoje doświadczenie zdobywałam w pracy na Oddziale Psychiatrycznym w szpitalu im. Ludwika Rydygiera w Krakowie oraz z zespołem pomocy do spraw wypalenia zawodowego, współpracując z badaczami oraz specjalistami z Uniwersytetu Jagiellońskiego. Aktualnie pracuję gabinetowo z osobami dorosłymi oraz młodzieżą.

W kręgu moich zainteresowań zawodowych swoje szczególne miejsce ma praca z emocjami. Wierzę, że to one są zarówno u początku, jak i rozwiązaniu wielu spraw, a ich trafne rozpoznanie i zrozumienie jest kluczem do złagodzenia niepokojących objawów, takich jak lęk, problemy z agresją, niepokój, nadmierne rozmyślanie czy napięcie. Pomagam klientom zrozumieć, skąd biorą się w nich poszczególne stany i zachowania, oraz wypracować indywidualnie dobrany sposób radzenia sobie z nurtującymi ich problemami, a dzięki temu polepszyć ich zdolność do samodzielnego radzenia sobie i poprawiania samopoczucia.

Pracuję metodami pomocy krótkoterminowej, skupionej na rozwiązaniach oraz pomocy w kryzysie. Korzystam także z technik wykorzystywanych w nurcie poznawczo-behawioralnym. Pomagam diagnozować problemy psychologiczne, by później wraz z klientem obrać najlepszą ścieżkę pomocy.

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji specjalistów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

KONTAKT

Oddziały Egomocji:

-  ul. Bohdana Zaleskiego 34/3, Kraków
-  ul. Zdrowa 24, Kraków
-  ul. Galla 22/4, Kraków
-  ul. T. Lenartowicza 18/3, Kraków

REJESTRACJA ONLINE

Kontakt telefoniczny:
Tel. +48 600 436 965

(Jeżleli nie odbierzemy, to oddzwonimy w tym samym dniu.)

Kontakt mailowy:
kontakt@egomocja.pl

Godziny otwarcia:
Pon – Pt: 08:00 – 21:00
Sobota: 08:00 – 16:00

O stronie

Psychoterapia indywidualna, par, rodzinna, konsultacje psychologiczne, psychiatria, badania psychologiczne oferujemy w naszych czterech oddziałach w Krakowie oraz online.

Sitemap

Search