Zespół

Magdalena Kik

Urszula Szczurek

Psycholog, terapeutka motywująca PTTM, psychoterapeutka

Psycholog, terapeutka motywująca PTTM, psychoterapeutka par i rodzin w podejściu systemowym.

Ukończyłam psychologię na Wydziale Filozoficznym Uniwersytetu Jagiellońskiego. W 2016 roku uzyskałam certyfikację terapeutyczną Polskiego Towarzystwa Terapii Motywującej. Jestem uprawniona do prowadzenia psychoterapii rodzinnej pod superwizją. Kończę całościowe szkolenie z zakresu psychoterapii systemowej par i rodzin w Ośrodku Szkoleń Systemowych w Krakowie. Ukończyłam kurs dramy stosowanej przy Stowarzyszeniu Stop-klatka. Stale podnoszę swoje kwalifikacje. Aktualnie uczestniczę w rocznym studium psychoterapii poznawczo-behawioralnej dzieci i młodzieży organizowanym przez Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej w Warszawie.

Od 2015 roku prowadzę prywatny gabinet psychoterapii. Pracuje z klientami indywidualnymi (młodzież i dorośli), rodzinami i parami. Wolontaryjnie pracowałam z młodzieżą i dziećmi w eksperymentalnej szkole demokratycznej w Krakowie, jako psycholog w hospicjum domowym dla dzieci "Alma Spei" w Krakowie. Prowadziłam konsultacje w przedszkolach oraz wsparcie terapeutyczne dla rodzin młodzieży z niepełnosprawnością intelektualną i autyzmem przy Polskim Czerwonym Krzyżu w Krakowie.

Zakres mojej pracy obejmuje:

Indywidualnie:

lęki, depresja, stany niepokoju smutku i przygnębienia trudności motywacyjne, brak poczucia sensu w życiu, trudności w nawiązywaniu/podtrzymywaniu bliskich relacji, trudności zawodowe i rodzinne, funkcjonowanie po stracie i w procesie żałoby, funkcjonowanie i leczenie po uzyskaniu diagnozy psychiatrycznej, psychoedukacja i rozwój osobisty.

Pary:

wsparcie w rozwijaniu i pogłębianiu relacji, trudności w komunikowaniu się i wyrażaniu potrzeb, konflikty partnerskie, kryzysy w związku, trudności seksualne i komunikacja seksualna, psychoedukacja i edukacja seksualna.

Rodziny:

trudności wychowawcze w kontakcie z dziećmi i nastolatkami, konflikty między rodzicami na tle wychowawczym, niepokojące objawy u dzieci (np. tiki, moczenie, ataki złości, wycofanie, lęki), adaptacja przedszkolna i szkolna dziecka, zachowania ryzykowne nastolatków (substancje psychoaktywne, zachowania autoagresywne), z dzieckiem z niepełnosprawnością, przewlekle chorym lub w opiece paliatywnej po stracie, w procesie żałoby, psychoedukacja i edukacja seksualna.

KONTAKT

Oddziały Egomocji:

-  Ul. Bohdana Zaleskiego 34/3, Kraków
-  Ul. Świętokrzyska 4/3, Kraków

Kontakt telefoniczny:
Tel. 512 260 066

Kontakt mailowy:
kontakt@egomocja.pl

Godziny otwarcia:
Pon – Pt: 08:00 – 21:00
Sobota: 08:00 – 16:00

©2020 EgoMOCJA. All Rights Reserved.

Search