Zespół

Anna Kulikowska

Anna Kulikowska

Psycholog, Certyfikowany Specjalista Psychoterapii Uzależnień, Psychoterapeuta w Procesie Certyfikacji.

W swojej pracy pomagam między innymi osobom zmagającym się z lękiem, depresją, żałobą po stracie kogoś bliskiego, zaburzeniami osobowości czy zachowaniami autoagresywnymi takimi jak samookaleczanie. Pracuję również z osobami znajdującymi się w kryzysie, przeżywającymi trudności w relacjach z innymi. Prowadzę też psychoterapię dla osób uzależnionych (alkohol, nikotyna, narkotyki, leki, hazard, komputer, seks,  zakupy) oraz dla ich bliskich, którzy identyfikują u siebie współuzależnienie lub syndrom DDA.

Ukończyłam psychologię o specjalności klinicznej na Uniwersytecie Opolskim. Jestem certyfikowanym specjalistą psychoterapii uzależnień (PARPA nr 1324).  
Obecnie uczestniczę w kursie psychoterapii, przy Stowarzyszeniu na Rzecz Rozwoju Psychiatrii i Opieki Środowiskowej, który przygotowuje mnie do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego

Biorąc pod uwagę, że każdy człowiek jest wyjątkowy i ma swoją niepowatrzalną historię, indywidualnie dobieram metody pracy. Pracuję w nurcie integratywnym psychoterapii, integruję różne podejścia psychoterapeutyczne, między innymi systemowe, psychodynamiczne, behawioralno – poznawcze, egzystencjalne, psychodramę.

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji u licencjonowanych superwizorów PTP.

KONTAKT

Oddziały Egomocji:

-  Ul. Bohdana Zaleskiego 34/3, Kraków
-  Ul. Świętokrzyska 4/3, Kraków

Kontakt telefoniczny:
Tel. 512 260 066

Kontakt mailowy:
kontakt@egomocja.pl

Godziny otwarcia:
Pon – Pt: 08:00 – 21:00
Sobota: 08:00 – 16:00

©2020 EgoMOCJA. All Rights Reserved.

Search