Zespół

Maciej Polański

Maciej Polański

Psycholog, Psychoterapeuta.

Urodziłem się prawie czterdzieści lat temu w Częstochowie.

Jestem psychologiem, mężem i tatą dwuletniego Maksa.

Zawodowo ludziom pomagam już prawie czternaście lat.

Studia psychologiczne ukończyłem na Uniwersytecie Jagiellońskim. Pierwsze zawodowe szlify zdobywałem podczas nauki w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym pod okiem psychoterapeutów i trenerów pracujących w paradygmacie psychodynamicznym, odbywając jednocześnie staż kliniczny w Wojewódzkim Szpitalu Neuropsychiatrycznym im. dr Emila Cyrana w Lublińcu.

Po ukończeniu stażu podjąłem pracę w Ośrodku Terapii i Poradnictwa Rodzinnego oraz Poradni Leczenia Uzależnień i Współuzależnienia "Dobrej Nadziei" w Krakowie. Wybór takiego obszaru pracy zaowocował otwarciem ścieżki do uzyskania certyfikatu specjalisty leczenia uzależnień rekomendowanego przez Państwową Agencję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Aktualnie pracuję w Poradni Leczenia Uzależnień i Współuzależnienia w Centrum Medycyny Profilaktycznej sp. z oo. w Krakowie. Współpracuję także z Urzędem Gminy Biskupice jako psycholog w interdyscyplinarnym zespole do spraw przemocy w rodzinie. Ukończyłem rekomendowane przez PARPA kursy przygotowujące do pracy z ofiarami i sprawcami przemocy domowej - uczestniczyłem w tworzeniu Lokalnego Systemu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie we współpracy z policją krakowską.

W praktyce zajmuję się głównie poradnictwem psychologicznym (counselling) oraz psychoterapią indywidualną i grupową osób z problemem DDA, DDD oraz doświadczania przemocy domowej. Pracuję również w ujęciu systemowym z parami i rodzinami w teamie terapeutycznym. Przyjmuję również osoby z problemami dotyczącymi uzależnień i współuzależnienia.

Param się czasami również organizowaniem i prowadzeniem warsztatów i szkoleń z zakresu doskonalenia umiejętności psychologicznych - jeżeli ktoś ich oczywiście potrzebuje.

Baterie do pracy najlepiej doładowuję zaszywając się na Mazurach. Uwielbiam historię i kajaki. I oczywiście dobrą kuchnię.

KONTAKT

Oddziały Egomocji:

-  Ul. Bohdana Zaleskiego 34/3, Kraków
-  Ul. Świętokrzyska 4/3, Kraków

Kontakt telefoniczny:
Tel. 512 260 066

Kontakt mailowy:
kontakt@egomocja.pl

Godziny otwarcia:
Pon – Pt: 08:00 – 21:00
Sobota: 08:00 – 16:00

©2020 EgoMOCJA. All Rights Reserved.

Search