Zespół

Beata Ninard

Beata Ninard

Psycholog, psychoterapeuta w trakcie procesu certyfikacji. Terapia dzieci, młodzieży i dorosłych.

Od ukończenia psychologii na |Uniwersytecie Śląskim stale doskonalę swoje umiejętności diagnostyczne i terapeutyczne. Ukończyłam m.in. 4,5-letnie całościowe szkolenie w nurcie systemowo- psychodynamicznym w Klinice Psychiatrii CM UJ w Krakowie atestowane przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne, 2-letnie studia podyplomowe psychoterapii zaburzeń zachowania dzieci i młodzieży na Uniwersytecie Śląskim, liczne szkolenia Polskiego Instytutu Ericksonowskiego w Łodzi, kurs Monachijskiej Funkcjonalnej Diagnostyki Rozwojowej dziecka w 1,2 i 3 roku życia oraz Dziecięcej Skali Rozwojowej.

Systematycznie superwizuję swoją pracę psychoterapeutyczną. Pomagam ludziom przeżywającym kryzysy osobiste i rodzinne (związane np. z utratą, chorobą, żałobą, adaptacją do nowego etapu życia, zespołem stresu pourazowego po traumie itp.), cierpiącym z powodu nadmiernego napięcia emocjonalnego, niepokoju i lęku, niskiego poczucia własnej wartości, dolegliwości psychosomatycznych, depresji, mającym trudności w budowaniu satysfakcjonujących relacji z innymi, dążącym do głębszego rozumienia swoich potrzeb, zachowań i emocji. Preferuję podejście systemowo - psychodynamiczne, dostosowując metody psychoterapii do indywidualnych potrzeb i problematyki Pacjenta.

Doświadczenia zawodowe zdobywałam m.in. w poradniach psychologiczno-pedagogicznych, dziennym oddziale leczenia uzależnień, w ramach staży klinicznych w Zakładzie Terapii Rodzin Katedry Psychiatrii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz w Zakładzie Psychoterapii na Oddziale Leczenia Nerwic i Zaburzeń Behawioralnych Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Jestem członkiem Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Mam wieloletnie doświadczenie w pracy diagnostycznej i terapeutycznej z młodzieżą i z dziećmi na różnych poziomach wieku i rozwoju oraz z ich rodzinami, w psychoedukacji i terapii problemów adaptacyjnych związanych m.in. z przeżywaniem lęku separacyjnego, z nietypowym funkcjonowaniem związanym z zaburzeniami neurorozwojowymi (np.zespołem Aspergera), mutyzmem wybiórczym, zespołem natręctw i fobii itp.

KONTAKT

Oddziały Egomocji:

-  ul. Bohdana Zaleskiego 34/3, Kraków
-  ul. Świętokrzyska 4/3, Kraków
-  ul. Galla 22/4, Kraków
-  ul. T. Lenartowicza 18/3, Kraków

Kontakt telefoniczny:
Tel. 512 260 066

Kontakt mailowy:
kontakt@egomocja.pl

Godziny otwarcia:
Pon – Pt: 08:00 – 21:00
Sobota: 08:00 – 16:00

O stronie

Psychoterapia indywidualna, par, rodzinna, konsultacje psychologiczne, psychiatria, badania psychologiczne oferujemy w naszych czterech oddziałach w Krakowie oraz online.

Sitemap

Search