Zespół

Joanna Kozyra

Joanna Kozyra

Jestem psychologiem, interwentem kryzysowym oraz psychoterapeutką w trakcie szkolenia.

Ukończyłam jednolite studia magisterskie z psychologii, liczne studia podyplomowe m.in. z zakresu kryzysów psychologicznych oraz interwencji kryzysowej w Instytucie Psychologii Stosowanej przy Uniwersytecie Jagiellońskim; otwartego dialogu i rozwoju sieci społecznych w sytuacji kryzysu psychicznego na Uniwersytecie im. Kardynała Wyszyńskiego w Warszawie, specjalizację z organizacji pomocy społecznej na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Biorę udział w licznych szkoleniach i konferencjach m.in. ukończyłam szkolenie z mediacji w Polskim Centrum Mediacji.

Wiedzę niezbędną do stosowania psychoterapii w leczeniu zaburzeń zdrowia zdobywam realizując ścieżkę kształcenia psychoterapeuty zgodnie z wytycznymi Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, którego jestem członkiem oraz Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Ukończyłam studia podyplomowe: Podstawy Psychoterapii organizowane przez Medyczne Centrum Kształcenia Podyplomowego w  Katedrze Psychoterapii UJ CM, atestowanego przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Odbyłam staż w Zakładzie Psychoterapii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie na oddziale dziennym leczenia nerwic i zaburzeń behawioralnych.

Wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując m.in. początkowo jako interwent kryzysowy w Ośrodku Interwencji Kryzysowej i Poradnictwa w Myślenicach, udzielając wsparcia osobom doświadczającym kryzysów, a następnie od 2019 do 2023r.na stanowisku kierownika Ośrodka Interwencji Kryzysowej w Wieliczce. Prowadziłam terapię osób dorosłych oraz młodzieży, a także zajmowałam się organizacją pracy ośrodka i zespołu. Specjalizuję się w interwencji kryzysowej jako metodzie pracy z osobami doświadczającymi różnego rodzaju kryzysów psychicznych.

Prowadzę psychoterapię osób dorosłych i młodzieży powyżej 14 r.ż. cierpiących z powodu zaburzeń nastroju, lęków oraz zaburzeń osobowości. W swojej pracy terapeutycznej wyjątkowo bliskie jest mi myślenie psychodynamiczne.

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji indywidualnej i grupowej prowadzonej przez superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Przestrzegam kodeksu etycznego psychologa.

KONTAKT

Oddziały Egomocji:

-  ul. Bohdana Zaleskiego 34/3, Kraków
-  ul. Zdrowa 24, Kraków
-  ul. Galla 22/4, Kraków
-  ul. T. Lenartowicza 18/3, Kraków

REJESTRACJA ONLINE

Kontakt telefoniczny:
Tel. +48 600 436 965

(Jeżleli nie odbierzemy, to oddzwonimy w tym samym dniu.)

Kontakt mailowy:
kontakt@egomocja.pl

Godziny otwarcia:
Pon – Pt: 08:00 – 21:00
Sobota: 08:00 – 16:00

O stronie

Psychoterapia indywidualna, par, rodzinna, konsultacje psychologiczne, psychiatria, badania psychologiczne oferujemy w naszych czterech oddziałach w Krakowie oraz online.

Sitemap

Search