Zespół

Magdalena Kik

Magdalena Kik

Psycholog, psychoterapeuta, psychoterapeuta zaburzeń seksualnych, specjalista psychoterapii uzależnień w procesie certyfikacji.

Certyfikowany psychoterapeuta Polskiego Towarzystwa Psychologicznego (nr certyfikatu 268). Ukończyła 4 letni całościowy kurs psychoterapii w Ośrodku Psychoterapii Systemowej, 2 letnie Studium Terapii Uzależnień i Współuzależnienia w Instytucie Psychologii Zdrowia. Aktualnie uczestniczy w specjalistycznym 2,5 letnim Kursie Psychoterapii Zaburzeń Seksualnych w Fundacji Rozwoju Terapii Rodzin Na Szlaku.

Pracuje z osobami doświadczającymi różnych problemów emocjonalnych, nerwicowych, osobowościowych, seksualnych, relacyjnych, a także z osobami zmagającymi się z uzależnieniem i współuzależnieniem. Prowadzi również psychoterapię małżeństw i par oraz terapię rodzin. Pracuje głównie w nurcie psychodynamiczno-systemowym, ale jeśli zachodzi potrzeba, korzysta z innych metod terapeutycznych. Swoją pracę poddaje superwizji u superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Współpracowała dotąd z wieloma instytucjami oferującymi psychoterapię, w tym m.in. ze Szpitalem Specjalistycznym im.dr J. Babińskiego w Krakowie, Wojewódzkim Szpitalem Psychiatrycznym w Andrychowie, Ośrodkiem Wspierania Rodziny w Warszawie. Od wielu lat współpracuje z Poradnią Zdrowia Psychicznego w Krzeszowicach, a także z Krakowskim Instytutem Psychoterapii.

KONTAKT

Oddziały Egomocji:

-  Ul. Bohdana Zaleskiego 34/3, Kraków
-  Ul. Świętokrzyska 4/3, Kraków
-  Ul. Galla 22/4, Kraków

-  Ul. T. Lenartowicza 18/3, Kraków

Kontakt telefoniczny:
Tel. 512 260 066

Kontakt mailowy:
kontakt@egomocja.pl

Godziny otwarcia:
Pon – Pt: 08:00 – 21:00
Sobota: 08:00 – 16:00

©2022 EgoMOCJA. All Rights Reserved.

Search