Zespół

Wioletta Moździerz psychoterapeutka

Wioletta Moździerz

Psychoterapeutka, pedagog

Psychoterapeutka w trakcie całościowego  szkolenia realizowanego przez Medyczne Centrum Kształcenia Podyplomowego Uniwersytetu Jagiellońskiego i Katedry Psychoterapii UJ Collegium Medicum w Krakowie, które jest atestowane przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. 
Jestem członkiem Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Sekcji Naukowej Psychoterapii PTP. 
 
Ukończyłam studia licencjanckie z pedagogiki o specjalności pedagogika resocjalizacyjna z  profilaktyką społeczną, natomiast studia magisterskie o specjalności pedagogika resocjalizacyjna z interwencją kryzysową.
 
Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując jako wychowawca w całodobowym  Stowarzyszeniu Siemacha. Następnie jako interwent kryzysowy w Ośrodku Interwencji Kryzysowej w Wieliczce, udzielając wsparcia młodzieży i osobom dorosłym doświadczających kryzysów. 
Specjalizuje się w pracy z osobami doświadczającymi kryzysów w tym m.in. mają myśli samobójcze, samookaleczają się, doświadczają przemocy psychicznej i fizycznej, stresu,  odczuwają problem z codzienną egzystencją.

KONTAKT

Oddziały Egomocji:

-  ul. Bohdana Zaleskiego 34/3, Kraków
-  ul. Zdrowa 24, Kraków
-  ul. Galla 22/4, Kraków
-  ul. T. Lenartowicza 18/3, Kraków

REJESTRACJA ONLINE

Kontakt telefoniczny:
Tel. +48 600 436 965

(Jeżleli nie odbierzemy, to oddzwonimy w tym samym dniu.)

Kontakt mailowy:
kontakt@egomocja.pl

Godziny otwarcia:
Pon – Pt: 08:00 – 21:00
Sobota: 08:00 – 16:00

O stronie

Psychoterapia indywidualna, par, rodzinna, konsultacje psychologiczne, psychiatria, badania psychologiczne oferujemy w naszych czterech oddziałach w Krakowie oraz online.

Sitemap

Search