Zespół

Jolanta Badura

Jolanta Badura

Psychoterapeuta, pedagog resocjalizacji, oligofrenopedagog, instruktor teatralny

Jestem terapeutą pracującym głównie w nurcie ericksonowskim i systemowym, korzystając również z elementów psychodramy.
Ukończyłam 4,5 letni Kurs Psychoterapii atestowany przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne ( dyplom nr 281/K.18/2023 ) oraz całościowe szkolenie w zakresie podejścia ericksonowskiego w Polskim Instytucie Ericksonowskim w Łodzi ( zaświadczenie nr 117 ) a także Podyplomowe Roczne Studium Terapii Rodzin.  Ukończyłam również dwuletnie Podyplomowe Studium Profilaktyki Społecznej i Resocjalizacji na Uniwersytecie Warszawskim oraz dwuletnie Podyplomowe Studia Reżyserii Teatru Dzieci i Młodzieży PWST we Wrocławiu. Swoje kompetencje stale podnoszę na Kursie Psychodramy w Polskim Instytucie Psychodramy w Krakowie. Należę do Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz do Sekcji Naukowej Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Swoją pracę regularnie superwizuję.

W pracy terapeutycznej zwracam uwagę na to, aby dostosować metody i techniki pracy do problemu, z którym przychodzisz oraz do wspólnie ustalonych celów. W moim rozumieniu psychoterapia to proces, w którym razem tworzymy drogę zmiany.

Terapia w nurcie ericksonowskim opiera się głównie na stworzeniu takich warunków, aby motywowały do zmiany, dawały wiarę w możliwość zmiany. "Zasoby znajdziesz w sobie" - oznacza to, że każdy z nas posiada wszystko, czego potrzebuje do dobrego życia i radzenia sobie z problemami. Pacjenci nie zawsze jednak potrafią dotrzeć do swoich zasobów. Terapeuta może w tym pomóc.

Oferuję pomoc w następującym zakresie:

  • zaburzenia lękowe
  • zaburzenia emocjonalne
  • trudności w relacjach z partnerem i bliskimi
  • żałoba
  • zaburzenia odżywiania
  • trudności wychowawcze

 


Pani Jolanta Badura w Egomocji udziela konsultacji w formie gabinetu partnerskiego. 

KONTAKT

Oddziały Egomocji:

-  ul. Bohdana Zaleskiego 34/3, Kraków
-  ul. Zdrowa 24, Kraków
-  ul. Galla 22/4, Kraków
-  ul. T. Lenartowicza 18/3, Kraków

REJESTRACJA ONLINE

Kontakt telefoniczny:
Tel. +48 600 436 965

(Jeżleli nie odbierzemy, to oddzwonimy w tym samym dniu.)

Kontakt mailowy:
kontakt@egomocja.pl

Godziny otwarcia:
Pon – Pt: 08:00 – 21:00
Sobota: 08:00 – 16:00

O stronie

Psychoterapia indywidualna, par, rodzinna, konsultacje psychologiczne, psychiatria, badania psychologiczne oferujemy w naszych czterech oddziałach w Krakowie oraz online.

Sitemap

Search