Zespół

Radosław Jakubiak

Martyna Reichman

Psychoterapeuta, specjalista terapii uzależnień (KBdsPN).

Jestem absolwentką Uniwerystetu Jagiellońskiego, specjalistą terapii uzależnień (KBdsPN) oraz psychoterapeutą w trakcie całościowego kursu psychoterapii psychodynamicznej.

Od 2013roku zajmuję się terapią osób uzależnionych od alkoholu, narkotyków, hazardu oraz pracą z rodzinami osób uzależnionych (współuzależnienie,syndrom DDA).

Pomagam swoim pacjentom w lepszym poznaniu siebie, swoich emocji i potrzeb oraz w rozwiązywaniu trudności w relacjach interpersonalnych. Towarzyszę im w procesie rozpoznawania wewnętrznych konfliktów i mechanizmów funkcjonowania oraz zmianie dotychczasowych nawyków. Realizuję kursy i szkolenia z zakresu problematyki uzależnień, profilaktyki, kontaktu z pacjentem. Prowadzę treningi asertywności i konstruktywnych zachowań społecznych. Jestem realizatorem programu CANDIS adresowanego do problemowych użytkowników przetworów konopi.

W swojej pracy korzystam z podejścia psychodynamicznego, jednak czerpię także z osiągnięć innym szkoł psychoterapeutycznych. Stale podnoszę swoje kompetencje zawodowe oraz pracuję pod superwizją.

Należę do Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Uzależnień oraz Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Obecnie jestem w trakcie podyplomowego, całościowego kursu atestowanego przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego przygotowującego do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty.

KONTAKT

Oddziały Egomocji:

-  Ul. Bohdana Zaleskiego 34/3, Kraków
-  Ul. Świętokrzyska 4/3, Kraków
-  Ul. Galla 22/4, Kraków

-  Ul. T. Lenartowicza 18/3, Kraków

Kontakt telefoniczny:
Tel. 512 260 066

Kontakt mailowy:
kontakt@egomocja.pl

Godziny otwarcia:
Pon – Pt: 08:00 – 21:00
Sobota: 08:00 – 16:00

©2022 EgoMOCJA. All Rights Reserved.

Search