Zgłosiłam się do Pani Renaty w trudnym dla mnie momencie, i wiedziałam, że nie będę sobie w stanie sama poradzić w sytuacji do której sama się doprowadziłam.

Terapia okazała się być dla mnie jedna z najważniejszych rzeczy, które w życiu dla siebie zrobiłam. Jest cała masa korzyści, które mogłabym wymienić, które uzyskałem dzięki spotkaniom z Panią Renata.
Najważniejsze z nich to, że zrozumiałam że błędy które popełniłam były mi potrzebne do tego, żeby poznać lepiej samą siebie, jakie są moje potrzeby, i dzięki temu uniknąć większej tragedii, do której zmierzałam.

Poza lepszym zrozumieniem samej siebie, najbardziej wymiernym sukcesem tej terapii jest to, że zrozumiałam jak bardzo kocham męża i uniknęłam rozpadu związku, który teraz stał się dużo silniejszy i pełen prawdziwej, ciepłej miłości.

Dzięki terapii umiem lepiej obserwować samą siebie, i zaczynam coraz bardziej wierzyć w to, że jestem wartościową osobą.

Terapia z Panią Renata była najlepszą inwestycją mojego czasu.

Ania K.

13 lat temu rozpocząłem terapię. Już wcześniej wiedziałem, że coś ze mną jest kiepsko, prosiłem nawet Boga, żeby coś zrobił, bo sam chyba nie dam rady. O psychoterapii nie wiedziałem nic, nie wiedziałem nawet, że coś takiego istnieje.

Psychoterapia z Panią Renatą bardzo mi pomogła. Terapia trwała osiem miesięcy, w trakcie których udało się nam zbudować wartościową relację. Pani Renata jest osobą godną zaufania, czego nie mogę powiedzieć o wszystkich terapeutach, z którymi miałam styczność. Mogłam rozmawiać z nią o wszystkim, choć nie było to łatwe, zwłaszcza na początku.

KONTAKT

Oddziały Egomocji:

-  Ul. Bohdana Zaleskiego 34/3, Kraków
-  Ul. Świętokrzyska 4/3, Kraków
-  Ul. Galla 22/4, Kraków

-  Ul. T. Lenartowicza 18/3, Kraków

Kontakt telefoniczny:
Tel. 512 260 066

Kontakt mailowy:
kontakt@egomocja.pl

Godziny otwarcia:
Pon – Pt: 08:00 – 21:00
Sobota: 08:00 – 16:00

©2023 EgoMOCJA. All Rights Reserved.

Search