Dorastanie przed trzydziestką - Zuza

Psychoterapia z Panią Renatą bardzo mi pomogła. Terapia trwała osiem miesięcy, w trakcie których udało się nam zbudować wartościową relację. Pani Renata jest osobą godną zaufania, czego nie mogę powiedzieć o wszystkich terapeutach, z którymi miałam styczność. Mogłam rozmawiać z nią o wszystkim, choć nie było to łatwe, zwłaszcza na początku.


Moja praca nad sobą nie jest jeszcze skończona, ale czuję się o wiele lepiej przygotowana do dojrzałego podejmowania życiowych decyzji i brania za nie odpowiedzialności, czego wcześniej nieświadomie unikałam. Nauczyłam się także akceptować niedoskonałą siebie i identyfikować narcystyczne myśli, które mnie blokują lub utrudniają budowanie relacji z innymi.

Czuję się bardziej asertywna i zadowolona z życia. Bardzo polecam psychoterapię osobom, które chciałyby się rozwinąć lub borykają się z trudnościami w danym etapie swojego życia – czyli KAŻDEMU z nas.

Zuza - która musiała trochę dorosnąć przed trzydziestką

KONTAKT

Oddziały Egomocji:

-  ul. Bohdana Zaleskiego 34/3, Kraków
-  ul. Zdrowa 24, Kraków
-  ul. Galla 22/4, Kraków
-  ul. T. Lenartowicza 18/3, Kraków

REJESTRACJA ONLINE

Kontakt telefoniczny:
Tel. +48 600 436 965

(Jeżleli nie odbierzemy, to oddzwonimy w tym samym dniu.)

Kontakt mailowy:
kontakt@egomocja.pl

Godziny otwarcia:
Pon – Pt: 08:00 – 21:00
Sobota: 08:00 – 16:00

O stronie

Psychoterapia indywidualna, par, rodzinna, konsultacje psychologiczne, psychiatria, badania psychologiczne oferujemy w naszych czterech oddziałach w Krakowie oraz online.

Sitemap

Search