Zrozumienie siebie - Ania K

Zgłosiłam się do Pani Renaty w trudnym dla mnie momencie, i wiedziałam, że nie będę sobie w stanie sama poradzić w sytuacji do której sama się doprowadziłam.

Terapia okazała się być dla mnie jedna z najważniejszych rzeczy, które w życiu dla siebie zrobiłam. Jest cała masa korzyści, które mogłabym wymienić, które uzyskałem dzięki spotkaniom z Panią Renata.
Najważniejsze z nich to, że zrozumiałam że błędy które popełniłam były mi potrzebne do tego, żeby poznać lepiej samą siebie, jakie są moje potrzeby, i dzięki temu uniknąć większej tragedii, do której zmierzałam.

Poza lepszym zrozumieniem samej siebie, najbardziej wymiernym sukcesem tej terapii jest to, że zrozumiałam jak bardzo kocham męża i uniknęłam rozpadu związku, który teraz stał się dużo silniejszy i pełen prawdziwej, ciepłej miłości.

Dzięki terapii umiem lepiej obserwować samą siebie, i zaczynam coraz bardziej wierzyć w to, że jestem wartościową osobą.

Terapia z Panią Renata była najlepszą inwestycją mojego czasu.

Ania K.

KONTAKT

Oddziały Egomocji:

-  ul. Bohdana Zaleskiego 34/3, Kraków
-  ul. Zdrowa 24, Kraków
-  ul. Galla 22/4, Kraków
-  ul. T. Lenartowicza 18/3, Kraków

REJESTRACJA ONLINE

Kontakt telefoniczny:
Tel. +48 600 436 965

(Jeżleli nie odbierzemy, to oddzwonimy w tym samym dniu.)

Kontakt mailowy:
kontakt@egomocja.pl

Godziny otwarcia:
Pon – Pt: 08:00 – 21:00
Sobota: 08:00 – 16:00

O stronie

Psychoterapia indywidualna, par, rodzinna, konsultacje psychologiczne, psychiatria, badania psychologiczne oferujemy w naszych czterech oddziałach w Krakowie oraz online.

Sitemap

Search