Po co się testować?
Ocena psychologiczna polega na przeprowadzeniu przez psychologa – diagnostę badania cyklu badań za pomocą wybranych narzędzi psychometrycznych, oraz wywiadu
psychologicznego. Na ich podstawie psycholog może wydać opinię na temat osobowości pacjenta – jego zdolności poznawczych, temperamentu i innych cech charakterologicznych. To bardzo złożony zbiór wszystkich właściwości psychicznych danej osoby, które wpływają na zachowanie, sposób postrzegania siebie i innych. Badanie osobowości jest ważne m.in. w stawianiu diagnozy psychologicznej i pomaga określić odpowiedni rodzaj terapii. Testy osobowości mogą być wykorzystywane również w ocenie skuteczności już prowadzonej terapii.

Ważne! Popularne internetowe testy osobowości należy traktować w kategoriach rozrywki. Ich wynik jest często uproszczony. Nie są w stanie zastąpić oceny przeprowadzonej przez profesjonalistę.

KONTAKT

Oddziały Egomocji:

-  ul. Bohdana Zaleskiego 34/3, Kraków
-  ul. Zdrowa 24, Kraków
-  ul. Galla 22/4, Kraków
-  ul. T. Lenartowicza 18/3, Kraków

REJESTRACJA ONLINE

Kontakt telefoniczny:
Tel. +48 600 436 965

(Jeżleli nie odbierzemy, to oddzwonimy w tym samym dniu.)

Kontakt mailowy:
kontakt@egomocja.pl

Godziny otwarcia:
Pon – Pt: 08:00 – 21:00
Sobota: 08:00 – 16:00

O stronie

Psychoterapia indywidualna, par, rodzinna, konsultacje psychologiczne, psychiatria, badania psychologiczne oferujemy w naszych czterech oddziałach w Krakowie oraz online.

Sitemap

Search