Psychoterapia

Psychoterapia indywidualna

Człowiek posiada naturalne umiejętności rozwiązywania większości problemów i konfliktów oraz przezwyciężania trudności, które są częścią naszego życia. Jednak. w pewnych momentach możemy zostać zmuszeni stawić czoła sytuacjom, które mogą mocno zaburzyć schemat naszego życia. Utrata bliskiej osoby, ciężka choroba, odczuwanie niepokoju, niekontrolowane lęki czy stałe narażanie się na stres mogą sprawić, że poczujemy się mocno skołowani i podatni na różne choroby o podłożu psychosomatycznym.

Psychoterapia par

Każda para przechodzi razem przez różne fazy i punkty związku, np.: zakochanie, codzienne współdzielenie życia, wychowywanie dzieci, momenty ewolucyjnego kryzysu relacji lub poszczególnych jej członków,…

Psychoterapia dzieci i młodzieży

W tym modelu terapii wykorzystujemy stosowne instrumenty i działania, tak, aby dzieci i młodzież mogły rozwijać swoje umiejętności życiowe i potrafiły sprostać pojawiającym się wyzwaniom i przezwyciężać różne problemy, zawsze mając na uwadze ich kontekst rodzinny, socjalny, rozwojowy i emocjonalny.

Psychoterapia rodziny

Rodzina jest systemem, w którym dana jednostka przeżywa swoje najważniejsze doświadczenia i gdzie poprzez interakcje ze wszystkimi jej członkami modeluje się jako osoba. W tym systemie, jak w każdy inny żywym i zmiennym organizmie pojawiają się, trudności i problemy, których rozwiązanie wymagać może wsparcia odpowiedniego specjalisty.

Psychoterapia grupowa jest specyficzną formą terapii, w której niewielka grupa osób spotyka się wspólnie z psychoterapeutą, aby otrzymać pomoc dla siebie, a jednocześnie udzielić wsparcia innym uczestnikom. Ta forma terapii jest powszechnie stosowana i akceptowana od ponad 50 lat.

KONTAKT

Oddziały Egomocji:

-  ul. Bohdana Zaleskiego 34/3, Kraków
-  ul. Zdrowa 24, Kraków
-  ul. Galla 22/4, Kraków
-  ul. T. Lenartowicza 18/3, Kraków

REJESTRACJA ONLINE

Kontakt telefoniczny:
Tel. +48 600 436 965

(Jeżleli nie odbierzemy, to oddzwonimy w tym samym dniu.)

Kontakt mailowy:
kontakt@egomocja.pl

Godziny otwarcia:
Pon – Pt: 08:00 – 21:00
Sobota: 08:00 – 16:00

O stronie

Psychoterapia indywidualna, par, rodzinna, konsultacje psychologiczne, psychiatria, badania psychologiczne oferujemy w naszych czterech oddziałach w Krakowie oraz online.

Sitemap

Search