Psychoterapia

Psychoterapia indywidualna

Psychoterapia indywidualna w Krakowie

Człowiek posiada naturalne umiejętności rozwiązywania większości problemów i konfliktów oraz przezwyciężania trudności, które są częścią naszego życia. Jednak. w pewnych momentach możemy zostać zmuszeni stawić czoła sytuacjom, które mogą mocno zaburzyć schemat naszego życia. Utrata bliskiej osoby, ciężka choroba, odczuwanie niepokoju, niekontrolowane lęki czy stałe narażanie się na stres mogą sprawić, że poczujemy się mocno skołowani i podatni na różne choroby o podłożu psychosomatycznym.


Psychoterapia indywidualna

Rozwijanie naturalnych umiejętności do przezwyciężania życiowych trudności i konfliktów. Usługi psychoterapii oferujemy w czterech oddziałach Egomocji w Krakowie.

 

Człowiek posiada naturalne umiejętności rozwiązywania większości problemów i konfliktów oraz przezwyciężania trudności, które są częścią naszego życia. Jednak. w pewnych momentach możemy zostać zmuszeni stawić czoła sytuacjom, które mogą mocno zaburzyć schemat naszego życia. Utrata bliskiej osoby, ciężka choroba, odczuwanie niepokoju, niekontrolowane lęki czy stałe narażanie się na stres mogą sprawić, że poczujemy się mocno skołowani i podatni na różne choroby o podłożu psychosomatycznym.

 

Role i cele psychoterapii indywidualnej


Spotkanie ze specjalistą może nam pomóc w procesie przezwyciężania takich sytuacji. Terapia daje przestrzeń do myślenia, refleksji i poszukiwania nowych perspektyw, pokonywania trudności i znalezienia odpowiednich zasobów do redukcji napięć, zarówno tych wewnętrznych, jak i zewnętrznych.
Wspólnie z pacjentem próbujemy znaleźć odpowiednią drogę i sposób regulacji psychologicznej i emocjonalnej, które pozwolą zwiększyć stopień zadowolenia z życia.

 

Obszary pracy w psychoterapii indywidualnej


Przykładowe obszary pracy w terapii indywidualnej:

 • Uzależnienia
 • DDA
 • Zaburzenia lękowe i fobie
 • Zaburzenia nerwicowe
 • Zaburzenia nastroju
 • Zależność emocjonalna
 • Depresja
 • Stres
 • Zaburzenia obsesyjno-kompulsywne
 • Zaburzenia żywieniowe
 • Problemy relacyjne
 • Zaburzenia seksualne
 • Zaburzenia psychosomatyczne

 

Wartości, którymi kierujemy się w procesie psychoterapii

 

W naszej pracy kierujemy się takimi wartościami, jak: szacunek, uczciwość, zaufanie i zrozumienie. Nie oceniamy Cię, dbamy o Twoje poczucie bezpieczeństwa oraz zapewniamy Ci całkowitą poufność. Podchodzimy do Ciebie indywidualnie i troskliwie. Psychoterapia indywidualna w Krakowie - Egomocja.

 

Podsumowanie

 

Psychoterapia w Egomocji w Krakowie to sposób na odkrycie i wykorzystanie naturalnych umiejętności człowieka do przezwyciężania życiowych trudności. Współpraca z wykwalifikowanym psychologiem pozwala na skuteczną walkę z problemami, takimi jak zaburzenia lękowe, depresja czy stres.

Pierwszą z ogromnych korzyści, jakie przynosi psychoterapia w Egomocji w Krakowie, jest indywidualne podejście do pacjenta. Specjaliści z Egomocji dostrzegają unikalne potrzeby i wyzwania, z którymi boryka się osoba potrzebująca pomocy. Dzięki temu terapia jest dostosowana do konkretnych problemów i sytuacji życiowej pacjenta.

Kolejną zaletą psychoterapii prowadzonej przez psychologów i psychoterapeutów w Egomocji jest szeroki zakres obszarów pracy. Obejmuje on zarówno zaburzenia psychosomatyczne, jak i emocjonalne, uzależnienia, czy problemy relacyjne. Taka wszechstronność sprawia, że każdy, niezależnie od swojego problemu, może znaleźć pomoc w jednym z naszych czterech oddziałów w Krakowie (przy ul Bohdana Zaleskiego, Galla, Świętokrzyskiej lub Teofila Lenartowicza).

Dzięki psychoterapii w Egomocji w Krakowie, pacjenci mają również możliwość nauki skutecznych metod radzenia sobie ze stresem i emocjami. W trakcie terapii uczą się, jak kontrolować niepokój, lęki i inne nieprzyjemne stany psychiczne, co prowadzi do zwiększenia ogólnego zadowolenia z życia.

Ostatnią, ale nie mniej ważną korzyścią, jest wsparcie ze strony wykwalifikowanego psychologa lub psychoterapeuty. Dzięki regularnym spotkaniom z terapeutą, proces leczenia staje się bardziej skuteczny i komfortowy. Psycholog towarzyszy pacjentowi na każdym etapie terapii, pomagając w znalezieniu odpowiednich narzędzi i strategii, które najlepiej odpowiadają na indywidualne potrzeby.

Podsumowując, psychoterapia w Egomocji w Krakowie to kompleksowe podejście do zdrowia psychicznego. Z pomocą doświadczonego psychologa, pacjenci mają możliwość pracy nad sobą w komfortowych warunkach, ucząc się, jak radzić sobie z różnymi problemami psychicznymi i emocjonalnymi. Indywidualne podejście, wszechstronność obszarów pracy i profesjonalizm terapeutów to tylko niektóre z licznych korzyści, jakie oferuje psychoterapia w Egomocji w Krakowie. Sesje oferujemy w czterech oddziałów w Krakowie: przy ul. Bohdana Zaleskiego, ul. Galla, ul. Świętokrzyskiej lub ul. Teofila Lenartowicza).

 

KONTAKT

Oddziały Egomocji:

-  ul. Bohdana Zaleskiego 34/3, Kraków
-  ul. Zdrowa 24, Kraków
-  ul. Galla 22/4, Kraków
-  ul. T. Lenartowicza 18/3, Kraków

REJESTRACJA ONLINE

Kontakt telefoniczny:
Tel. +48 600 436 965

(Jeżleli nie odbierzemy, to oddzwonimy w tym samym dniu.)

Kontakt mailowy:
kontakt@egomocja.pl

Godziny otwarcia:
Pon – Pt: 08:00 – 21:00
Sobota: 08:00 – 16:00

O stronie

Psychoterapia indywidualna, par, rodzinna, konsultacje psychologiczne, psychiatria, badania psychologiczne oferujemy w naszych czterech oddziałach w Krakowie oraz online.

Sitemap

Search