Zespół

Agnieszka Kotarba

Agnieszka Kotarba

Lektor języka angielskiego, metodyk nauczania języków obcych

Prawie całe moje życie związane jest z angielskim, którego zaczęłam się uczyć w wieku sześciu lat. W 2006 ukończyłam filologię angielską na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie ze specjalizacją nauczanie języka angielskiego jako obcego. Uczestniczyłam też w studiach podyplomowych z psychologii biznesu na Uniwersytecie Ekonomicznym. Jestem trenerem Cambridge Certificate in English Language Teaching - Secondary. Ponad dziesięć lat byłam dyrektorem metodycznym w jednej z największych krakowskich szkół językowych, od 2006 roku pracuję jako nauczyciel akademicki. Uczę i szkolę nauczycieli nie tylko w Polsce, ale też w innych miejscach na świecie, takich jak Hiszpania czy Liban.

Specjalizuję się pracy z osobami dorosłymi, również w wieku dojrzałym, uczeniu tzw. wiecznych początkujących i osób, które czują, że ich rozwój językowy stanął w martwym punkcie. Istotną częścią zajęć, które prowadzę, jest przełamywaniu lęku przed porozumiewaniem się w języku obcym i praca nad negatywnymi przekonaniami dotyczącymi zdolności językowych. Oferuję również zajęcia z angielskiego dla psychoterapeutów i przedstawicieli zawodów pokrewnych.

To, co mnie wyróżnia, to umiejętność klarownego i zrozumiałego przedstawiania zagadnień gramatycznych, również tych pozornie bardzo złożonych. Wierzę, że sztuką jest uczyć – i uczyć się – mądrze. Celem zajęć nie jest po prostu realizacja materiału, ale osiąganie rzeczywistych postępów, w tempie dostosowanym do słuchacza, dlatego każde spotkanie jest tak intensywne, jak to możliwe i ukierunkowane na osiągnięcie celu.

Korzystam z nowoczesnych technologii, które wspomagają naukę i wpływają pozytywnie na motywację.  Prowadzę zajęcia stacjonarne oraz zdalne.

 


Pani Agnieszka Kotarba w Egomocji udziela konsultacji w formie gabinetu partnerskiego. 

KONTAKT

Oddziały Egomocji:

-  ul. Bohdana Zaleskiego 34/3, Kraków
-  ul. Zdrowa 24, Kraków
-  ul. Galla 22/4, Kraków
-  ul. T. Lenartowicza 18/3, Kraków

REJESTRACJA ONLINE

Kontakt telefoniczny:
Tel. +48 600 436 965

(Jeżleli nie odbierzemy, to oddzwonimy w tym samym dniu.)

Kontakt mailowy:
kontakt@egomocja.pl

Godziny otwarcia:
Pon – Pt: 08:00 – 21:00
Sobota: 08:00 – 16:00

O stronie

Psychoterapia indywidualna, par, rodzinna, konsultacje psychologiczne, psychiatria, badania psychologiczne oferujemy w naszych czterech oddziałach w Krakowie oraz online.

Sitemap

Search