Zespół

Beata Śmigielska Rączka

Beata Śmigielska Rączka

Terapeuta, coach

Cześć! Mam na imię Beata i zapraszam Cię do współpracy w drodze do Twojego rozwoju.

Moja droga do obecnego miejsca, w którym skutecznie pomagam ludziom rozwijać się i żyć pełniej była dość nieoczywista i wielowymiarowa, ale dzięki temu zdobyłam więcej doświadczeń. Przez kilka lat pracowałam jako fizjoterapeuta, wolontariuszka, potem po ukończeniu na UEK w Krakowie kierunku związanego z jakością prowadziłam własną firmę po to aby po kolejnych latach odnaleźć się ponownie w obszarze pomocy innym. Poczułam, że moja droga życiowa jest związana z głęboko pojętą emocjonalnością i energią, która nas otacza.

Jestem certyfikowaną terapeutką cichych ustawień wg Berta Helligera.  Certyfikat otrzymałam z rąk Gerhata Walpera bezpośredniego, wieloletniego  współpracownika samego mistrza i założyciela Szkoły Cichych Ustawień Rodzin/Instytut fur Stilles Familienstellen. Oprócz Gerharta Walpera szkolił mnie Wolfgang Deußer oraz wielu innych nauczycieli różnorodnych technik.

Jestem także certyfikowanym coachem i trenerem po studiach podyplomowych w WSE w Krakowie.
Moje czucie, akceptację, empatię, wiedzę i doświadczenie wykorzystuję w pracy z ludźmi. Wiedza i wykształcenie oraz ciągła praca nad sobą skutecznie dopełniają  mój warsztat.

W pracy ustawieniowej i coachingowej jestem narzędziem, skupiam się na zasobach rozmówcy, jego rozwoju oraz dążeniu do pełnego życia .  

Zapraszam do kontaktu

 


Pani Beata Śmigielska Rączka w Egomocji udziela konsultacji w formie gabinetu partnerskiego. 

KONTAKT

Oddziały Egomocji:

-  ul. Bohdana Zaleskiego 34/3, Kraków
-  ul. Zdrowa 24, Kraków
-  ul. Galla 22/4, Kraków
-  ul. T. Lenartowicza 18/3, Kraków

REJESTRACJA ONLINE

Kontakt telefoniczny:
Tel. +48 600 436 965

(Jeżleli nie odbierzemy, to oddzwonimy w tym samym dniu.)

Kontakt mailowy:
kontakt@egomocja.pl

Godziny otwarcia:
Pon – Pt: 08:00 – 21:00
Sobota: 08:00 – 16:00

O stronie

Psychoterapia indywidualna, par, rodzinna, konsultacje psychologiczne, psychiatria, badania psychologiczne oferujemy w naszych czterech oddziałach w Krakowie oraz online.

Sitemap

Search