Zespół

Agnieszka Bury Sánchez psycholog psychoterapeuta Kraków

Agnieszka Bury Sánchez

Psycholog, psychoterapeuta.

Jestem psychologiem, psychoterapeutą. Pracuję w nurcie psychoterapii psychodynamicznej. Ukończyłam pięcioletnie, jednolite studia magisterskie na kierunku psychologia na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie oraz czteroletnie całościowe szkolenie psychoterapeutyczne w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym (szkolenie rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne). Jestem członkiem zwyczajnym Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam w ramach licznych staży, m.in. w Klinice Psychiatrii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, Katedrze Psychoterapii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, Zakładzie Terapii Rodzin SU w Krakowie, Szpitalu Dziecięcym im. Św. Ludwika w Krakowie, Szpitalu im. dr Babińskiego w Krakowie, gdzie od 2020 r jestem zatrudniona na stanowisku psychologa w oddziale ogólnopsychiatrycznym dla dorosłych. W latach 2018-2022 pracowałam także w Centrum Medycznym Maszachaba w Krakowie jako psycholog, psychoterapeuta. Posiadam doświadczenie w zakresie prowadzenia psychoterapii indywidualnej i grupowej, psychoedukacji, interwencji kryzysowej, diagnostyki psychologicznej z użyciem testów psychologicznych (diagnoza osobowości, inteligencji, funkcji poznawczych), opiniowania.

Do moich zainteresowań zawodowych należy przede wszystkim psychoterapia osób dorosłych. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu psychoterapii indywidualnej osób zmagających się m.in z zaburzeniami osobowości, zaburzeniami lękowymi, zaburzeniami nastroju, zaburzeniami odżywiania, trudnościami w budowaniu/utrzymywaniu relacji interpersonalnych, niską samooceną.

W pracy z pacjentem korzystam z regularnej superwizji oraz kieruję się kodeksem etyki psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.

I can provide psychotherapy in English. For more info please visit: https://www.psychodynamicpsychotherapy.pl/ 

KONTAKT

Oddziały Egomocji:

-  ul. Bohdana Zaleskiego 34/3, Kraków
-  ul. Zdrowa 24, Kraków
-  ul. Galla 22/4, Kraków
-  ul. T. Lenartowicza 18/3, Kraków

REJESTRACJA ONLINE

Kontakt telefoniczny:
Tel. +48 600 436 965

(Jeżleli nie odbierzemy, to oddzwonimy w tym samym dniu.)

Kontakt mailowy:
kontakt@egomocja.pl

Godziny otwarcia:
Pon – Pt: 08:00 – 21:00
Sobota: 08:00 – 16:00

O stronie

Psychoterapia indywidualna, par, rodzinna, konsultacje psychologiczne, psychiatria, badania psychologiczne oferujemy w naszych czterech oddziałach w Krakowie oraz online.

Sitemap

Search