Zespół

Ewelina Stępień

Ewelina Stępień

Pedagog, psychoterapeuta

Jestem pedagogiem i psychoterapeutą w trakcie całościowego 4-letniego Kursu Psychoterapii w Katedrze Psychoterapii UJ CM w nurcie psychodynamicznym. Kurs przygotowuje do uzyskania Certyfikatu Psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. 

Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy z młodzieżą w placówkach oświatowych. W swojej pracy wspieram młodzież od 14 roku życia i osoby dorosłe między innymi w obszarach związanych z depresją, obniżonym nastrojem, niską samooceną, radzeniem sobie z emocjami oraz stresem. Wierzę, że każda osoba zasługuje na empatycznego słuchacza i odpowiednie wsparcie w trudnych momentach życia. 

Odbyłam staż w Zakładzie Psychoterapii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, koncentrując się na pracy z pacjentami dorosłymi w Oddziale Dziennym Leczenia Nerwic i Zaburzeń Osobowości. 

W terapii indywidualnej kładę duży nacisk na podejście psychodynamiczne. Wierzę, że korzenie wielu problemów i konfliktów znajdują się w głębokich, nieświadomych warstwach naszego umysłu, a terapia psychodynamiczna umożliwia odkrywanie tych ukrytych źródeł i ich rozwiązanie. Jako terapeuta staram się zbudować relację z moimi pacjentami, która jest fundamentem procesu terapeutycznego. Uważnie słucham, akceptuję i jestem obecna dla moich pacjentów w każdym etapie ich terapii.

Pragnę stale doskonalić swoje umiejętności i wiedzę uczestnicząc w kursach i szkoleniach. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji. 

KONTAKT

Oddziały Egomocji:

-  ul. Bohdana Zaleskiego 34/3, Kraków
-  ul. Zdrowa 24, Kraków
-  ul. Galla 22/4, Kraków
-  ul. T. Lenartowicza 18/3, Kraków

REJESTRACJA ONLINE

Kontakt telefoniczny:
Tel. +48 600 436 965

(Jeżleli nie odbierzemy, to oddzwonimy w tym samym dniu.)

Kontakt mailowy:
kontakt@egomocja.pl

Godziny otwarcia:
Pon – Pt: 08:00 – 21:00
Sobota: 08:00 – 16:00

O stronie

Psychoterapia indywidualna, par, rodzinna, konsultacje psychologiczne, psychiatria, badania psychologiczne oferujemy w naszych czterech oddziałach w Krakowie oraz online.

Sitemap

Search